.

.

Попуст
Мирана Комплет од 4 Подлоги на Реката Епоксидна Смола, Тиково Дрво Подлоги Со Штанд, За Чаши За Подлоги За Пијалоци, Заштита На Масата За Секаков Тип На Маса,

Мирана Комплет од 4 Подлоги на Реката Епоксидна Смола, Тиково Дрво Подлоги Со Штанд, За Чаши За Подлоги За Пијалоци, Заштита

DEN 1599.84

Количина на стоки
Достапно

Бидејќи се издржливи и лесни за чистење - тие се направени од тиково дрво од највисоко ниво, тие би биле многу издржливи. Ве молиме имајте предвид дека секој подлога има свои уникатни обрасци. ТОПЛИ СОВЕТИ-Бидејќи подлогата е изработена од природен тиково, со природни отстапувања во својот изглед. Бидејќи се многу корисни - тие можат да се користат со шише пиво со долг врат, релаксирачка чаша вино, мраз ладна сода во вашата омилена шолја или топла шолја кафе, за да ги заштитите вашите маси од оштетување на водата или топлина. Лесно се чистат, чистат само со влажна крпа и крпа за сушење. Подлогите имаат стапала за да избегнат оштетување на површините и да спречат лизгање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Овој комплет За Божиќни подлоги На Фарма Е совршен подарок оваа празнична сезона! Комплетот од четири п�

DEN 3.33

Може да се користи и како вазна Капацитетот на апсорпција е посилен од обичните силиконски подлоги или �

DEN 240.00

Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови Лесно ОдржувањеДизајнирано За нега бе�

DEN 3.33

Ако поседувате ресторан или кафуле во кое се служи кафе или чај, овие подлоги можат да бидат одличен дод�

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 2.00

Кој вели дека не можете да ја вклучите уметноста во вашите секојдневниitуали? Додека керамичките подлог�

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 1.67

Одличен подарок : Донесување повеќе алоха страст на луѓето што ги сакате, на денот на семејството, роден�

DEN 3.00

Погрижете се да го земете пијалокот со вас кога ќе го напуштите возилото и ќе го напуштите подметачот!...

DEN 1.00

1 сет (2 парчиња); црвена / Сина Унија Џек велика британија знаме дизајн Тоа се малите нешта што се бројат, �

DEN 0.33

Димензии( во инчи) : 3,5 H x 3,5 W x 1 / 4 d Доаѓа во збир од 4иста слика на сите подлоги Перењеза да спречите изблед

DEN 0.33

Исечокот е вклучен во подлогата за да може лесно да се отстрани од држачот за чаши во возилото Имаме дур�

DEN 3.00

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Доаѓа со заштитни влошки за филц (спакувани одделно)...

DEN 752.00

Оваа декоративна големина на килим coasteru2019s е 5x5 Front страна на мат е направена од гроздобер рачно ткаени 100

DEN 222.88

Направете изјава во вашето возило за вашата личност и спречете ја водата да направи голем хаос кога ваш�

DEN 207.84

Со нашите апсорбирачки подлоги за пијалоци од филц, можете да го одржувате вашиот прекрасен мебел сув и

DEN 199.84

Лесно За Отстранување На Подлоги За Автомобили : Удобен дизајн на засеци, абсорбента подлога за автомоб�

DEN 1.00

Погоден За Повеќето Видови Чаши За Кафе И Чаши, Шишиња, Чаши За Вино Итн ) ➹ Coasters Спецификација : ☞ Круг (4

DEN 401.44

Керамика Произведено во САД Или Увезено Изработен од висококвалитетен материјал, овој подлога е убав и