.

.

Попуст
Појнтинг мимо-3-14 5-Во-1 транспорт &засилувач; Автомобилската Антена | 4X4 MIMO | 5G | 4G | LTE | CBRS | GPS/GLONASS | 410-3800 MHz

Појнтинг мимо-3-14 5-Во-1 транспорт &засилувач; Автомобилската Антена | 4X4 MIMO | 5G | 4G | LTE | CBRS | GPS/GLONASS | 410-3800

DEN 4737.28

Количина на стоки
Достапно

5 G, LTE, CBRS, GPS КОМПАТИБИЛЕН – Обезбедува до +6.2 d Bi на добивка во 5g, 4 G, LTE, И CBRS пропусен опсег и до +21db ЗА GPS/GLONASS. ЗА 4Х4 МИМО МОБИЛНИ РУТЕРИ и GPS – Quad-влез, QUAD-излез LTE за максимална поврзаност и пропусна моќност на податоците. РОБУСТЕН и ВОДООТПОРЕН-ип 69К водоотпорен рејтинг, способен за морска употреба. РАЗНОВРСНА и УЛТРА-ШИРОКОПОЈАСЕН ОПСЕГ – Доаѓа со бројни опции за монтирање за лесна инсталација и машко-машко прекинување. ИДЕАЛЕН ЗА ТРАНСПОРТ И УПОТРЕБА НА М2М/ИОТ-Лесно инсталиран на секое возило или машина на која и е потребна врска. 5 G, LTE, CBRS, GPS КОМПАТИБИЛЕН – Обезбедува до +6.2 d Bi на добивка во 5g, 4 G, LTE, И CBRS пропусен опсег и до +21db ЗА GPS/GLONASS. ЗА 4Х4 МИМО МОБИЛНИ РУТЕРИ и GPS – Quad-влез, QUAD-излез LTE за максимална поврзаност и пропусна моќност на податоците. РОБУСТЕН и ВОДООТПОРЕН-ип 69К водоотпорен рејтинг, способен за морска употреба. РАЗНОВРСНА и УЛТРА-ШИРОКОПОЈАСЕН ОПСЕГ – Доаѓа со бројни опции за монтирање за лесна инсталација и машко-машко прекинување. ИДЕАЛЕН ЗА ТРАНСПОРТ И УПОТРЕБА НА М2М/ИОТ-Лесно инсталиран на секое возило или машина на која и е потребна врска.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

ПЛ259 СО ДВОЕН ОПСЕГ VHF И UHF (137174, 400480 Mhz), Водоотпорен, Силна Ретка Земја Магнет База Нашата Антена +вашиот м�

DEN 1679.84

Приемник за суперхетеродија KG805 F има до 2 вати моќност на преносот, законскиот лимит за ФРС! Изграден е с�

DEN 1.00

Quits fits : Совршен компатибилен со Bmw Z4 (20032016) ●ФЛЕКСИБИЛЕН МАТЕРИЈАЛ q : Антена дизајнирана за Bmw Z4 (20032016) со �

DEN 2.67

Квалитетно сликарство во форма на пијано (не ефтина верзија на ајкула на пазарот) Пролетниот дизајн ја п

DEN 1.00

[Одлични Спецификации] антената има VHF UHF од 144 / 430 MHz (136174 MHz и 400470 Mhz) СО VSWR помалку од 1,5 и Добивка : 144 MHz (3,0 d B

DEN 0.67

Гумен магнет; дијаметар 110мм; може да се закачи на кој било дел од автомобилот; вшмукувањето може да дост�

DEN 175.84

Компатибилност : Автомобил ГПС Навигација; Автомобил Стерео ФМ АМ Радио; Сириус XM Сателитско Радио; DAB Ди

DEN 415.84

Име на модел : Антена за замена Изработува подобро во приемот од другите кратки антени Стилски, но функц�

DEN 12468.96

Титан антена за монтирање на антена за монтирање на овие монтирања на кластерот Инсталирајте се на горн

DEN 127.84

[Забелешка] : Заменете ги старите делови директно.[Висок квалитет] : Црната монтажа на адаптерот за антен�

DEN 529.60

3 стапала (92 см) 5 / 8 Дизајн на должина на бранови оценет @ 100 вати 3 / 8 "x 24 навојна база Лесна мерка на голи со

DEN 0.67

Заменска антена за избрани возила на Форд Универзална овална база 31инчен црн отстранлив јарбол 72инчен �

DEN 1.00

Совршена замена, сигурно ќе го издвои вашиот автомобил од сите останати! Се вклопува за Mini Cooper (20012019) кра�

DEN 235.20

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор на повеќ