.

.

Попуст
MSI G27CQ4, 27 Игри Монитор, 2560 x 1440 , VA, 165Hz, FreeSync, HDMI, Displayport, Наклон

MSI G27CQ4, 27 Игри Монитор, 2560 x 1440 , VA, 165Hz, FreeSync, HDMI, Displayport, Наклон

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Заоблени игри дисплеј (1500 R) - најдобар потопување игра.Сооднос : 16 : 9.Агол на гледање : 178,0 степени. QHD висока Резолуција - насловите На Играта дури и ќе изгледаат подобро, прикажувајќи повеќе детали поради РЕЗОЛУЦИЈАТА QHD. Вистински бои-DCI-P3 90% & s RGB 115%. Време на одговор од 1ms-елиминирајте го кинењето на екранот и променливите стапки на слики. Amd Free Sync-спречи кинење на екранот – Заоблени игри дисплеј (1500 R) - најдобар потопување игра.Сооднос : 16 : 9.Агол на гледање : 178,0 степени. QHD висока Резолуција - насловите На Играта дури и ќе изгледаат подобро, прикажувајќи повеќе детали поради РЕЗОЛУЦИЈАТА QHD. Вистински бои-DCI-P3 90% & s RGB 115%. Време на одговор од 1ms-елиминирајте го кинењето на екранот и променливите стапки на слики. Amd Free Sync-спречи кинење на екранот – MSI G27 CQ4, 27" Игри Монитор, 2560 x 1440 (QHD), VA, 165 Hz, Free Sync, HDMI, Displayport, Наклон.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2384.00

ПРОДУКТИВНОСТ И УДОБНОСТ : Напредната ergономија помага да се зголеми продуктивноста со целодневна удоб�

DEN 1.67

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 752.00

Две 9" Лцд Видео Монитори 960 х 540 Пиксели, 400 цд / м2, 1000 : 1 Контраст 2 сд / ХД ИПП влезови со заклучен излез Вгр�

DEN 24.00

Опсег На Мерење На Влажност : 20%95%, Грешка Во Мерењето На Влажноста : +5% Опсег На Мерење На Температурата : 0

DEN 1252.80

Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач За Адаптер За Напојување Со Наизменична СТРУЈА, не оригинален, но 100

DEN 93.44

SCP : Заштита на излез на краток спој) Adapter Marg AC / DC за Sony NTMV1 NTMV1 T NTMV1 NTMV1 T Видео расадник бебе монитор за пре�

DEN 1.67

Модел : 6АВ21240МЦ010АКС0 Тип : Екран На Допир HMI 12" Инчен Tp1200 Серија 100% големи акции, Нови Во Кутија, 1 година га

DEN 360.00

3 инчи големина На Екранот : 3 €®Продолжен Дисплеј На домаќинот ● Главно се користи За следење на темпер�

DEN 1423.68

Одлични Перформанси : со Брза Стапка на Освежување од 75 Hz,овој компјутерски монитор без рамка од 24 инчи м

DEN 435.20

МПН : ВКБ3100УБ Тастатурата Адесо Мини Тракбол во комбинација со интегрирана оптичка топка ви дава контро

DEN 3999.84

А3 : ве Молиме проверете дали го напојувате мониторот со оригиналниот ѕиден полнач што го дадовме во пак�

DEN 3999.84

Филипс Технологијата без Треперење применува ново решение за регулирање на осветленоста и намалување �