.

.

Попуст
Ално А960-8-Компјутер Табот Повлекува Модерни Повлекува Полиран Хром

Ално А960-8-Компјутер Табот Повлекува Модерни Повлекува Полиран Хром

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Направено Од Ално. Упц-785584020797. Продавач Точка Број-А960-8-Компјутер. Земја На Потекло : Кина. Направено Од Ално. Упц-785584020797. Продавач Точка Број-А960-8-Компјутер. Земја На Потекло : Кина. Ално е најбараната линија на фин декоративен хардвер на кабинетот, нудејќи врвни дизајни од традиционални до современи стилови. Ално е избор на дизајнерот кој обезбедува уникатни дизајни од еден извор за фин декоративен хардвер на кабинетот, додатоци за бања, огледала и ормари за огледала. Како рачно изработен и готов производ, секое парче хардвер на кабинетот може да има мали варијации во многу, боја и или завршница. Прекувремена работа, живите завршетоци може да патина со употреба или да се избришат, а бојата ќе се промени во природен процес подобрување на уникатната убавина на хардверот на кабинетот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2135.84

Широко се користи во сите видови мебел, погоден за врати на кабинетот, комоди, фиоки, ормари итн...

DEN 60.64

Дизајниран да издржи корозија од влага и сол воздух Користете за акцентирање на вашиот кабинет...

DEN 112.00

Центар До Центар : 7 " Висина : 0,75 " Должина : 8,5 " Проекција : 1,75" Апаратот Повлекува Категорија...

DEN 2.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн

DEN 1.00

Проекција (напред кон назад) : 11 / 16 инчи (17 мм) Заврши : Четкано МаслоНанесуваат Бронза, изработени Од Мета

DEN 95.84

Вклучува пакет 2 x Прст Работ Јазичето Повлечете Рачка, Завртки ①Материјал на производот Изработен од

DEN 2.33

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 501.60

●Мерење на центри за Дупки : 3 инчи (76мм), Вкупна должина : 31 / 2 инчи (88мм), Ширина : 1 / 2 инчи (12мм), Дебелина : 1

DEN 404.80

Висококвалитетна Рамна Црна Завршница Центри за дупки : 3 "(76мм) Вкупна Должина : 33 / 8" Ширина : 7 / 16" Проек�

DEN 159.20

Заврши / Материјал : оваа рачка со капакот на клучалката е изработена од недовршен и полиран месинг...

DEN 896.00

Должина : 143 / 4 во (375мм) Ширина : 13 / 16 во (21мм) Монтажа Дупки : 12 во (305мм) Проекција : 115 / 16 во (49мм) Заврши : Кала

DEN 0.33

Се надеваме дека ќе бидете задоволни со конечниот резултат по нашата комуникација Тоа Што Ќе Го добиете

DEN 640.00

Проекција : 1.875" Должина : 9.6875 " Висина : 0.875 " Центар До Центар : 7" Повлекува Категорија Германски Бронзен Ф

DEN 0.33

Лесно лизгање, нема повеќе траги од отпечатоци на вашите прозорци, погодни за прозорци, врати, фиоки и др

DEN 0.67

Секое повлекување е индивидуално спакувано, обезбедете пристигнување во одлична состојба...

DEN 704.00

Проекција : 1 во (25 мм) Монтажа Дупки : 113 / 8 во (288 мм) Вкупна Должина : 13 во (330 мм) Заврши : Чеша...

DEN 223.84

Quseнашите повлекувања на фиоките се супер едноставни и модерни,совршени за вашиот кујнски ормар за комо�

DEN 3.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн

DEN 2.33

●Материјал● : основата на оваа рачка на кабинетот е легура на цинк, а рачката е алуминиум;површината на

DEN 0.67

Ги исполнува стандардите за станбена безбедност од одделение3 сосема нов и Современиот изглед и извонр�

DEN 3416.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Лесна инсталација со вклучен хардвер за монтирање...

DEN 2.33

Ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот Висококвалитетен Материјал : Скриеното правоаго�

DEN 2856.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Монтира низ дупки во стаклото Обезбеден е ограничен

DEN 575.84

Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да ги вратите во рок од 200 дена, а на сите прашања што ги �