.

.

Попуст
Комплет За Поправка на кожа-комплет За Поправка На Мебел, Погоден За Поправка На Гребнатини Од Кожа На Декорација, Тросед, Брод, Мебел , Реновирање на автомобилски с?

Комплет За Поправка на кожа-комплет За Поправка На Мебел, Погоден За Поправка На Гребнатини Од Кожа На Декорација, Тросед, Брод,

DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно

1. Брзо поправете ги малите пукнатини и гребнатини и направете ја вашата кожа повторно да изгледа нова. 2.Нашиот кожен филер е најдобриот комплет за поправка на винил. За оштетена кожа и винил троседот, многу погоден за поправка на гребнатини, солзи, дупки, пукнатини, изгореници или пукнатини. 3. Може да одговара на различни бои кои ќе ви помогнат да одговарате на чевли, софи, канцелариски столови, модерна кожна облека, ремени, деловни чанти и седишта за автомобили од која било боја. 4. Комплетот за поправка на кожа е применлив за сите производи изработени од кожни површини, вклучувајќи седишта за автомобили, јакни, чевли, кожни чанти, мебел, софи итн. 5. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 315.04

Широк спектар на отстранување на дамки испрскајте го чистачот на седиштето Tesla на кожни предмети, а пот�

DEN 512.00

УСЛОВИ Насоки На Етикетата 1) Исчистете ја нечистотијата, наталожувањето и другите загадувачи на површи

DEN 303.20

Чистачи на кожа и климатизери производи за нега на производи за поправка на кожа, комплет за рестартира�

DEN 520.64

Средствата за чистење достигнуваат во зрното на кожата за безбедно отстранување на нечистотијата и поч

DEN 815.84

ВРАТЕТЕ ГИ сите ВИДОВИ / БОИ НА КОЖА : Омекнете кожен мебел, навлажнете ги ентериерите на кожни автомобил

DEN 255.84

●НАЈДОБРИОТ ПОДАРОК за ЉУБИТЕЛИТЕ на КОЖА е тоа Што овој комплет не само што може да ги задоволи потреб�

DEN 0.67

100% Кожа Произведено во САД Ја чисти И Условува Целата Готова Кожа Балсамот од кожа од црн рок ги чисти и �

DEN 1.67

ПРОИЗВЕДЕНО во САД : Кадилак е горд што ги произведува Сите Избрани Комплетна Премиум Нега на Кожа во Со�

DEN 1388.80

Екстракт од смола Увезени Предвремено затворање Соединение За Полнење Крем За Поправка На Кожа За Рест�

DEN 1.67

Не лупете ја потпорната хартија одеднаш, полека залепете, избегнувајте каква било штета...

DEN 0.33

Користејќи висококвалитетни материјали и стручна конструкција, Поцелосната Четка нуди комплетна лини�

DEN 0.67

Комплетен комплет За Реставрација На Кожа : Поправки, Обновување И Обновување Дизајниран Да Работи на ц�

DEN 3.33

ВРАТЕТЕ ЈА НАЈЗАПОСТАВЕНАТА АНТИЧКА КОЖА НАПРАВЕНИ ВО САД ОД НАЈДОБРИТЕ СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ...

DEN 815.84

Безбеден за егзотична кожа Овој нетоксичен кожен регенератор нема силикон, растворувачи или производи

DEN 2.00

Заштитува и водоотпорна кожа Омекнува и условува кожа Заштитува нова кожа и ја отстранува старата кожа.