.

.

Попуст
Заклучување На Вратата со отпечаток Од прст, Заклучување На Влезната Врата Без Тилвизија Со Дигитална Тастатура, ИЦ Картичка, Резервни Клучеви, Електронска Брава С

Заклучување На Вратата со отпечаток Од прст, Заклучување На Влезната Врата Без Тилвизија Со Дигитална Тастатура, ИЦ Картичка,

DEN 1279.84

Количина на стоки
Достапно

?€Чувајте Го Вашиот Дом Безбеден Q безбедносните дигитални брави на вратите можат автоматски да се заклучат кога сте отсутни, одржувајќи ја вашата куќа безбедна дури и кога брзате.Удобната и брза опрема за паметни домови, која не е поврзана со мрежата, без мрежни безбедносни ризици, го прави вашиот дом побезбеден и побезбеден!. ?●90-ДЕНА● БЕСПЛАТНА РАЗМЕНА/ВРАЌАЊЕ. ?Ве Молиме внимателно прочитајте го упатството за употреба пред инсталацијата и употребата. ?●Широк Опсег На Употреба ● тилвизион биометриската брава на вратата одговара на повеќето стандардни станбени врати (дебелина на Вратата од 35мм-55мм, ќор-сокак одговара на длабочина од 60мм или 70мм).?Секое прашање ве молиме слободно контактирајте не. Кога некој ќе внесе погрешна лозинка 5 пати, овој електронски ќор-сокак автоматски ќе се заклучи 3 минути. ?Ве Молиме внимателно прочитајте го упатството за употреба пред инсталацијата и употребата. Совршен паметен дом од суштинско значење.?●5 Во 1 Паметна Брава На Вратата ● електронска брава На вратата Со Ќор-Сокак, повеќе методи за отклучување : биолошки отпечаток од прст, дигитална тастатура на допир, ИЦ картичка, механички клуч, двојна верификација (по избор).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2079.84

Бравите на вратите ги вклучуваат потребните хардверски компоненти и лесно може да се инсталираат за не�

DEN 2559.84

Ако имате какви било прашања, ве молиме стигнете до тимот на услугата Нибоер Ова е местото каде Што Се из

DEN 2343.84

ќе има соодветни дупки за заклучување или уреди за препознавање на вратите, а крадците се лесни за спров

DEN 0.67

Направете го тоа пофлексибилно за деца, постари или други кои сакаат да влезат.?●Практично За Управувањ

DEN 2.00

Со овозможување Автоматско Заклучување, Завртката За Заклучување На Wyze автоматски ја заклучува вратат�

DEN 1331.68

**(*Нуро Истражување, независно истражување финансирано Од Ингерсол Ранд Копродукции Безбедност, квалит

DEN 1.00

Компатибилност : Weise G2 Wifi портата е компатибилна со паметни брави користејќи АПЛИКАЦИЈА DD lock / Апликациј�

DEN 1.00

●Влез без клуч нема потреба од апликација и центар ●Издржливост и сигурност ● Електронската ќорсокак

DEN 1198.40

?●Сензор за отпечатоци од голема површина ● бравата на вратата за отпечатоци ја надгради резолуцијата

DEN 2.00

[Гарантирано задоволство : ] Придружната АПЛИКАЦИЈА може да се користи бесплатно засекогаш.24 / 7 услуги н�

DEN 639.68

НАПРЕДНИ БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Идеален За влезни врати и надворешни влезови каде што се потребн�

DEN 1.00

Плус, бравата на влезната врата без клуч со рачка е изработена од легура на цинк, која е исклучително цвр

DEN 1.00

Светлата подлога за допир е наменета за издржливост и безбедност Ве молиме контактирајте не ако имате к