.

.

Попуст
Готвењето Е Одлично! Препорачана Серија Врежана Токуса, Бела, Рокухеи 68, Длабока Чинија, 1 Парче

Готвењето Е Одлично! Препорачана Серија Врежана Токуса, Бела, Рокухеи 68, Длабока Чинија, 1 Парче

DEN 463.36

Количина на стоки
Достапно

Големина : H 2.0 x W 8.3 x D 8.3 инчи (5.2 x 21. Материјал : Порцелан. Произведено Во Јапонија. Глазурата е изгребана за да открие текстура вертикална лента. Глазурата се базира на топло, бледо бело, така што лесно се совпаѓа со секое јадење и може да се користи секој ден. Глазурата е изгребана за да открие текстура вертикална лента. Глазурата се базира на топло, бледо бело, така што лесно се совпаѓа со секое јадење и може да се користи секој ден.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

АТРАКТИВНИ БОИ : Нашиот сад за хранење е достапен во различни светли и привлечни бои кои ќе им се допадна

DEN 3.33

Полумесечина сад работ, лесен за учење да се јаде независно, хранењето може да ја изгребе лажицата на ви�

DEN 639.84

1 сад со вшмукување база Нашиот пакет за храна е погоден за бебиња 3 месеци и постари Овие јадења за бебињ

DEN 303.84

Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме известете не и ние ќе работиме со вас за да бидете сигурни �

DEN 1220.80

[Практичен Дизајн] : со дизајн против истурање, внатрешниот сад ротира 360° со жироскопско движење за да ј�

DEN 4702.72

Послужавник за овошје од орев, преграден дизајн, складирањето не е лесно за вкус на жици, поудобно склад�

DEN 169.44

Садови За Хранење Одвикнување : Сад За Бебиња.Опис на стокатабе Одвикнување Сад За Хранење тоа не е само

DEN 2.67

Порцеланот е силен и издржлив Машина за миење садови, микробранова печка и рерна безбедна на 500⁰ Нема да

DEN 463.84

  Овој Мини Мат И Сет за садови е совршен за мали деца кои учат да јадат.  Зошто Го Избирате Нашиот Сет За

DEN 511.84

Комплетот Вклучува : 1 Вшмукување чинии за бебе, 1 Силиконски Лигавчиња, 1 Шолја За Пиење, 1 Лажица За Бебињ

DEN 1.33

Материјалот против ' рѓа и издржлив нерѓосувачки челик ќе трае со текот на времето; Рачка Од Бамбус со Ви

DEN 2.67

1 Користејќи влакна од пченична слама од пулпа од пченица како суровини, има силна цврстина и не се дефор

DEN 1.00

Ефтин, еднократен или повеќекратен, направен од материјали за рециклирање ФРЛИАСАДсите нови, евтини, за

DEN 1014.40

Одлично за свадби, забави, приеми и угостителски настани Може да се меша и да се совпадне со другите лини