.

.

Попуст
Нефиш 6 Инчни Индустриски Тркалца Комплет од 4 Тешки 4800 ФУНТИ За Индустриски

Нефиш 6 Инчни Индустриски Тркалца Комплет од 4 Тешки 4800 ФУНТИ За Индустриски

DEN 843.20

Количина на стоки
Достапно

●ЈАЧИНАТА што ВИ Е потребна ● индустриските тркалца од 6 инчи беа дизајнирани имајќи ја предвид силата и цврстината за долг животен век и лесно движење на големи, тешки товари. Неговиот полиуретански материјал и јадрото од леано железо, исто така, му овозможуваат да се спротивстави на повеќето хемикалии, масла, маснотии и вода што го прави овој индустриски рицинус идеален за мноштво индустриски апликации. Уверени сме дека можеме да ви помогнеме да го пронајдете вистинскиот тип на тркала по цена што е прифатлива. Секој тркалце држи до максимум 1200 килограми. Оваа вртлива нефиш 6"х2" полиуретанска плоча за тркала на железо е идеална за апликации каде што е потребна заштита на подот и најголем капацитет на оптоварување и издржливост. ●Двојни Топчести Патеки●вртливите тркалца На Нефиш имаат двојни топчести патеки за дополнителен капацитет на оптоварување и издржливост ги прават тркалцата ниска отпорност на триење и ограничување на голема брзина, полесни за движење. Полиуретанот (95 Брег а) е хемиски врзан за јадрото за да спречи одвојување на шарата. Секој тркалце држи до максимум 1200 килограми. Овие тркалца имаат црвен полиуретански материјал на јадро од леано железо за долг животен век и да ги одржуваат сите подови чисти и без траги од шарите. €ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ zefish тешките тркалца се направени со висококвалитетен, цврст материјал што ви овозможува лесно и безбедно да преместувате тешки товари.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

висина на планината цврстина на тркалото : 94А.големина на монтажната плоча тип на лежиште на тркалото : П

DEN 1583.68

● Повеќенаменски И оптоварувачки : Тркалцата се погодни за мебел, полици, колички, индустриска опрема, к

DEN 252.80

Име На Производот : Тешко Ротирачко Тркало; Материјал : Полиуретан, Дебела Челична Плоча Боја : Црна; Дија

DEN 1339.20

ЗАДЕБЕЛЕНИ НАВРТКИ : навртките на ролерите се задебелени за да се зајакне вратилото, надградените ролки

DEN 582.40

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

DEN 3.00

Категорија : Материјал Ракување Тркалца и Тркала Не може да се испрати Во Калифорнија Категорија : Мате�

DEN 731.84

Тркалата може да се користат за мноштво апликации, Вклучувајќи : куќишта за летање, кутии со инструменти

DEN 1.00

Тркалца Тркалца Тркалца 3 инчи Тркалца Со Бели Тркала Мека Шара На Тркалата М12х25 Завртка Со Лежишта Тивк

DEN 2.67

● Рачно мерење на големината, има грешка, ве молиме разберете ја + Различна светлина и дисплеј, со разлик

DEN 0.33

●Пакетот вклучува : 2 тркалца за сопирачки + 2 насочни тркалца, тркала за сопирачки, можете да го возите а�

DEN 1373.28

Со тивки, необележувачки најлонски тркала Фала !Може да има мали грешки поради различното мерење на рац�

DEN 1043.20

Мултифункционално : може да се користи во мебел и индустрија, како што се кабинети, приколки, работни клу

DEN 856.32

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Тркалца Со Плочи Карактеристики : Високок�

DEN 1.67

Тешките тркалца може да се користат за поместување на отоманската, масичката, штандовите за растенија и

DEN 3.00

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Тркалца Со Плочи Бавен Центар На Гравитац�

DEN 1.00

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца 1, 5 Инчен Стп Тркала Неми Тр

DEN 1238.40

Тешките тркалца може да се користат за поместување на отоманската, масичката, штандовите за растенија и

DEN 1.00

Точка : Стандардна Плоча Рициново; Рициново ПодТип : Вртливата; Вртливата Изградба : Кралот; Оптоварувањ�

DEN 8536.80

Вистински оем замена дел Димензии на пакетот : 30.0 H x 5.0 L x 24.0 W (инчи) Тежина на пакетот : 20,5 фунти Земја на П�

DEN 2.00

100% сосема нов, Никогаш не бил пробан или инсталиран Тркала Тркала Дијаметар : 4", Ширина : 2"...

DEN 2.67

Серијата 75 е зацврстена за да обезбеди продолжен работен век Лагуна Сина боја; Засечена патека е станда�

DEN 0.67

Изработен од врвен материјал за СТП и метална конструкција, цврст и издржлив Тежок тркалце : тркалото им

DEN 1320.00

VXB? Марка, 1 Тон Носивост 6" Инчен Екстра Тешки Превозот Контејнер Тркало Точка : SCSW6RIGIDBrand : VXB Екстра Тешки �

DEN 920.64

Тпе синтетички гумени тркалца Универзално тркало И Насочно тркало супер неми количка сет на тркала за М

DEN 1.67

Тркалца Тркалца 2 Инчен Стп Ксатерс Насочени И Универзални Тркала За Колички За Мебел Индустриски хардв

DEN 3.00

Одлична носивост од 3201000 кг, погодна за сите видови долни плочи, може да се користи во фабрики, училишта, �

DEN 3.33

Прицврстете го универзалното тркало на дното на кутијата, а тешката кутија може лесно да се помести пог�

DEN 2.67

●Детален дизајн : ротацијата од 360 степени е флексибилна, лесна за притискање и влечење, нема да ви ја из�

DEN 1.00

Вкупна Големина : 37 х 20 х 41мм / 1,46 "х 0,8" х 1,61 "(Л*В*Ч); Големина На Тркалото : 32 х 13мм / 1,25 "х 0,51" (Д*Т) Главна Боја :

DEN 0.33

Горната сопирачка за заклучување (TLB), која е прикажана на 3", 31 / 2", 4", и големини на тркалата од 5 инчи, пост�