.

.

Попуст
Rebower Кабел Вратоврска Монтирање Флексибилни Жица Клип База, [за Жица, Кабел, Јаже] - 5,2 мм/Бела/150 Парчиња

Rebower Кабел Вратоврска Монтирање Флексибилни Жица Клип База, [за Жица, Кабел, Јаже] - 5,2 мм/Бела/150 Парчиња

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

5 - [Совети] : ве Молиме имајте предвид дека завртките за монтирање не се вклучени овде. Тој е доволно растеглив и издржлив за да служи долго време. Тој е доволно растеглив и издржлив за да служи долго време. 3 - [Широка Примена] : стегачот за жица е широко користен во канцеларии, домови, компјутерски простории и други места каде што се користат многу кабли што треба да се средат. Тоа е добра алатка за помош за прицврстување на каблите на идот. Изработена од најлон материјал, стегачот е лесен. 2 - [Големина] : Дијаметар На Завртката : 3,5 мм / 0,14 инчи; Ширина На Дупката за Монтирање : 5,2 мм / 0,2 инчи; Димензија На Основата : 15 х 10 х 7мм / 0,59 х 0,39 х 0,28 инчи (Л*В*Ч); Во пакетот Од : 150 Пакет Х Кабелска Клипна Основа. Поминете ги каблите низ дупката во клипот и користете ја вратоврската за да ги прицврстите, дупчете дупка во ѕидот и закачете ја со завртка. 4 - [Материјал] : Изработен од најлонски материјал, стегачот е лесен. Тоа е добра алатка за помош за прицврстување на каблите на идот.Совети : ве Молиме имајте предвид дека завртките за монтирање не се вклучени овде.1 - [Добра Карактеристика] : со дизајн во облик на седло, лесно можете да ги поправите каблите на ѕидот или на други места.

Карактеристики на стоката

Material:
Nylon
Color:
White
Screw Diameter:
3.5mm / 0.14 inch
Mount Hole Width :
5.2mm / 0.2 inch
Base Dimension:
15 x 10 x 7mm / 0.59 x 0.39 x 0.28 inch (L*W*H)
In the package of:
150 Pack x Cable Clip Base
Easy to install:
Pass the cables through the hole in the clip and use the tie to secure them, drill a hole in the wall and attach it with a screw.:
Tips:
Please note that mounting screws are not included here.
Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

Пакет : совршен во изработка 5 х нерѓосувачки уреден Челик Прскан Кабел Вратоврска Но, обично не влијае н

DEN 188.00

Вклучува завртка надолу Монтажа Дупка Кабел Вратоврска Издржлив и долготраен Одлично за сите ваши потр

DEN 0.33

ремени за врзување нема потреба повеќе да се гужвате со заплеткани жици.ЖИЦА ВРСКИ РЕМЕНИ кабел виндер �

DEN 1.67

ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНАРИЈА : Оваа кабелска вратоврска е многу погодна за фиксирање на разни кабли зад телевиз

DEN 928.00

За Нас однапред,ние ќе ви ја дадеме услугата за да ги задоволиме вашите барања.Боја : Црна...

DEN 1.33

Производот е долг 11,8 инчи, широк 0,18 инчи, дебел 0,01 инчи, а максималниот дијаметар на пакетот е 4,02 инчи Пош

DEN 145.44

Доволна количина ќе ја задоволи вашата дневна и замена, ќе ви помогне да ги одржувате вашите припадници

DEN 131.84

"Повеќето Разноврсни Алатки, Со Широк Спектар На Апликации за Автомобилска Индустрија, Градежништво, Ел

DEN 2.33

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : кабелските врски се погодни и за винова лоза, домати, грав, грмушки, цвеќиња и се одличе�

DEN 1.00

РАСТИТЕЛНИ ВРСКИ ЗА ГРАДИНАРСКИ ПЛАСТИЧНИ ВРСКИ ЗА РАСТЕНИЈА ВРСКИ СО ЦРНИ КАБЛИ ВРСКИ СО ГРАДИНАРСКИ �

DEN 1381.12

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активни ХТС : 3926.90.99.85 Стил : Стандардна Боја За Заклуч�

DEN 2.33

Боја : Зелени Структури За Поддршка На Растенијата Нивното постоење обезбедува едноставен, но елегант�

DEN 2.67

Најлонската лента има висока јачина, отпорност и низок коефициент на триење БЕЛИ НАЈЛОНСКИ ОБВИВКИ за

DEN 0.33

ЦВРСТО ФИКСИРАН : Изработен од одличен еластичен најлонски материјал, силен, издржлив и отпорен на топл�

DEN 255.84

Висококвалитетен материјал : акрилниот лист е водоотпорен и отпорен на влага, намалувајќи ја штетата на

DEN 2.33

(4000) ПАКЕТ ЦРНИ НАЈЛОНСКИ ПАТЕНТНИ ВРСКИ 500 ПАКЕТ ОД СЕКОЈА 4, 6, 8, 11, 14, 18, 24, 36 ВКУПНО 4000 ПАРЧИЊА УВ И ОТПОРНИ

DEN 93.28

Самозаклучување вратоврска обвива Свиткан прстзафат врвот богородица најлон 6 / 6 Ул94в2 само гаснење...

DEN 265.60

Чувајте ги вашите каблибесплатни и лесни за наоѓање со светла боја Чувајте ги вашите каблибесплатни и л

DEN 521.60

Мин Истегнување 40 фунти Максимален Дијаметар на Пакетот 3,0 инчи Материјал Дупонт или се Искачи најлон 66.

DEN 109.28

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Најлон Нето Тежина : 43гр; Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%)компјутери

DEN 2986.88

Нерѓосувачкиот челик 304 нуди многу добра отпорност на блага атмосфера, свежа вода и сончеви УВ зраци Нер

DEN 1032.00

Список на пакети 1 х Карактеристики за прицврстување На кабли За повеќекратна употребапрактичен додато

DEN 188.16

Побезбедно Заклучување : Користејќи силен дизајн на бравата со фини заби, безбедното само заклучување о

DEN 0.33

200 квалитетни кабелски врски Безбедни жици, кабли и црева Совршен за ДОМАШНА САМОДОВЕРБА, управување со

DEN 507.20

60 фунти пукна сила 8 " Должина 0.2" Ширина Црево стегач стил 8", 60 фунти Ув црна кабел врски Дијаметар на паке

DEN 1.67

Опис Овие самозаклучувачки патент врски се корисни алатки за врзување на вашето дрво или растенија, цел