.

.

Попуст
Најк Графички Swoosh Iphone X Случај DG0027-918 Сигнал Сина/Фитнес Сина

Најк Графички Swoosh Iphone X Случај DG0027-918 Сигнал Сина/Фитнес Сина

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Гаранцијата на производителот не може да се примени. Тело : 100% Термопластичен полиуретан. [Големина] Компатибилен со i Phone X (i Phone 10). Не. Не. Овој случај на i Phone е популарен спортски бренд со патики и спортска облека. Влијателен дизајн со големо лого На Најк Свиш. Овој стилски капак на i Phone има целокупно печатење слично на мрежа за спортски изглед. Достапно во различни 4 бои, вклучувајќи едноставни монотони бои, црна/бела и сина акцентна сигнализација сина, теретана сина, жешка розова и црвена здроби и жолт светол цитрон/темен цитрон. IPHONECASE е изработен од TPU (пластичен материјал), лесен и лесен за ракување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 604.96

Број На Модел На производителот : ANCL21PCCL299Y160 Број На Модел На производителот : ANCL21PCCL299Y160...

DEN 2.33

? [Сеопфатна заштита] бидејќи е повисока од објективот и екранот, силиконскиот отпорен на удари OneplNord N20 5g

DEN 672.48

Ги штити грбот и страните ● Сликата е композитна слика Може да има случаи кога бојата на куќиштето може

DEN 3.00

Многу е лесно да се отстрани Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Може да им�

DEN 2.67

Заштитува паметен телефон од гребнатини ●Телефонот може да се полни со прикачен случај (само кабел) [Сп�

DEN 672.48

● Сликата е композитна слика.Ракување : Огромно Бр Ги штити грбот и страните Ова е случај на паметен тел�

DEN 604.96

●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот �

DEN 1.33

Компатибилни модели : Галакси С Тип На Случај : Кожа Материјал : Синтетичка кожа Компатибилни модели : Га�

DEN 593.76

● Сликата е композитна слика Компатибилни модели : Едноставен Паметен телефон 2 401sh / Софтбанк само Не е

DEN 2.00

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

DEN 3.33

● Сликата е композитна слика [За Времето На Испорака] бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занае�

DEN 672.48

Ракување : Огромно Бр [За Времето На Испорака] бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, мо

DEN 2.67

Број На Модел На производителот : ШВ201ПЦЦЛ201Н101 Број На Модел На производителот : ШВ201ПЦЦЛ201Н101 Неверојатн

DEN 2.33

Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Обработка : пренос на филм, завршна обр�

DEN 2.67

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

DEN 2.33

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 604.96

Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните) Ве молиме признајте Ги штити грбот и страни

DEN 2.00

ДСЕРАЈПЦЦЛ201Н092 Xperia TM RAY SO03 C / docomo ДСЕРАЈПЦЦЛ201Н092 Xperia TM RAY SO03 C / docomo Заштитете го Вашиот Xperia TM RAY SO03 C / docomo од

DEN 3.00

●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчи

DEN 562.56

Спецификациите може да се менуваат без претходна најава Куќиштето е исполнето со шарени макарони, па ќе

DEN 597.44

DSCGNXPCCL201N044 ГАЛАКСИ НЕКСУС СЦ04Д / докомо DSCGNXPCCL201N044 ГАЛАКСИ НЕКСУС СЦ04Д / докомо Чувајте го ВАШИОТ GALAXY NEXSC04 D