.

.

Попуст
Втора Кожа Мхак Сонце Бела х Сина / ЗА ХТЦ Ј Еден ХТЛ22/ау АХТЛ22-ПЦЦЛ-298-Ј379

Втора Кожа Мхак Сонце Бела х Сина / ЗА ХТЦ Ј Еден ХТЛ22/ау АХТЛ22-ПЦЦЛ-298-Ј379

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Ракување : Огромно Бр. Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] HTC J еден htl22/au случај со симетрични обрасци ОД MHAK, динамична соработка со компании и независни изложби во Јапонија и во странство. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.33

Ги штити грбот и страните дизајн случај слободен товарни Паметен Телефон Случај Паметен Телефон Покрит

DEN 604.96

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 1.33

Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот слој [Спецификации] Материјал : тело На К

DEN 158.24

Компатибилен со i Phone 6 / i Phone 6s Лесен и тенок дизајн за заштита од низок профил од испакнатини и гребнати�

DEN 672.48

Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните) Ова е случај на паметен телефон од популарн

DEN 1.33

Производител Број На Модел : DFJF9 DPCCL201N112 Поп Ф09ДАНТЕПРИМА / докомо случај со блок провери мотив Материјал

DEN 604.96

Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните) Ве молиме признајте Ги штити грбот и страни

DEN 0.33

Ракување : Огромно Бр Материјал : случај тело / поликарбонат Носете околу поп дизајн кој се чувствува как

DEN 562.56

Спецификациите може да се менуваат без претходна најава Куќиштето е исполнето со шарени макарони, па ќе

DEN 0.33

Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Може да има случаи кога бојата на куќиш