.

.

Попуст
Ви благодариме Плик Пломби, Самолепливи Восок Заптивки Налепници-Антички Бронза-За Свадба Покана, Благодарноста Картичка, Подарок Завиткување И Кеси

Ви благодариме Плик Пломби, Самолепливи Восок Заптивки Налепници-Антички Бронза-За Свадба Покана, Благодарноста Картичка, Подарок

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Поштенски Восочни Заптивки : тие се направени од флексибилен восок, така што се пофлексибилни од традиционалниот восок, не се лесни за кршење под надворешната сила, не се лесни за носење, Целосно поштенски. Лепливи Восочни Заптивки-Лесни за употреба : тие се готови производи со самолеплив дизајн, само треба откинете ја задната налепница и притиснете ја на правилното место, едноставно и брзо. Список на пакети : ќе добиете 20 парчиња Античка Бронза ВИ БЛАГОДАРИМЕ восочни заптивки во дијаметар 1,2 инчи. Широко применливо : овие самолепливи налепници за заптивки за восок се широко користени за покани за венчавки и пликови, декорација на пакет подароци, разгледница, Картичка За Благодарност и така натаму. Совршени Налепници За Благодарност : Тродимензионално олеснување ви благодариме дизајнот е многу корисен за да ги импресионирате вашите клиенти и пријатели. Време е да ја изразите својата благодарност до вашите клиенти, пријатели и семејство со искрена и моќна поракаблагодарам.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

Неткаен лесен светлосен кабел (понекогаш наречен композитно капнување) има вградени влакна Слично е во

DEN 143.84

Оставете добар впечаток кај вашите клиенти : тоа е добар начин да ги направите вашите клиенти поимпреси�

DEN 1.00

Совршен дома, спална соба, декор во дневната соба, плажа, кампување, подарок за туширање за бебиња, мотив�

DEN 753.60

✌ Рачно изработени И Задоволство Загарантирана.6") круг 50 ПАРЧИЊА налепници ✌ Широко Користени : Овие Н�

DEN 3.33

25 печати 1 " Дијаметар Самолепливи Не печатач компатибилен Тежина на хартија : 89гсм Одлични Документи! тр

DEN 336.00

Гледањето налепници е како влегување во свет Совршен За Божиќ, тушеви за бебиња Совршен За Божиќ, тушеви

DEN 1.00

Подобрете ја фестивалската атмосфера : Овие божиќни налепници создаваат празнично расположение кое пр�

DEN 3.33

Само направи го тоа!! Големината на ролната е 3" 3 " 1,5 "(Инч), големината На Налепницата е 1,5 " 1,5 " (Инч), тежин�

DEN 2.00

Нашите клиенти ни кажуваат колку се посебни нашите прилагодливи ѕидни уметности [СЕКОЈА ПРИЛИКА] Интер

DEN 3.33

Изработени се Од Издржлив, Водоотпорен, висококвалитетен Пвц Материјал Налепниците Се Совршени За Лапт

DEN 159.84

Залепете ги на вашите добри чанти 1 украсна налепница на предниот дел од пакувањето, 1 налепница за инст�

DEN 2.33

Овој сет за декорација на ѕидови е мода и шик Дајте Ви Визуелно Уживање Кога ќе се украсите, можете да се

DEN 2.00

Налепница Од Тебурон Лесен за употреба, едноставно излупете и нанесете Направено од винил...