.

.

Попуст
ПОЛНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Фенерче со Работното Светло &засилувач; 56403 ПРЕДВОДЕНА Светлина, Полнење Фенерче/Работна Светлина Со Kickstand И Carabiner, Обвиненија Мали Електроника, ?

ПОЛНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Фенерче со Работното Светло &засилувач; 56403 ПРЕДВОДЕНА Светлина, Полнење Фенерче/Работна Светлина Со Kickstand

DEN 1119.04

Количина на стоки
Достапно

Повеќе од 160 години, Клајн Алатките произведуваат врвни квалитетни рачни алатки со професионален степен кои ги испорачуваат перформансите, издржливоста и прецизноста потребни за да се заврши работата правилно. Производ 2 : Разноврсна Лична Работа На Полнење Светлината стои, куки, виси и монтира магнетски. Можете лесно да го проверите траењето на батеријата со мерачот, но не грижете се, на високо оваа работна светлина е светла 460 лумени за целосна 9 часа и 16 часа на ниско поставување. Производ 2 : Разноврсна Лична Работа На Полнење Светлината стои, куки, виси и монтира магнетски.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 255.84

Погоден за : секојдневно носење итни случаи; осветлување на терен; предупредувачко светло на терен; днев

DEN 1.00

Рефлекторите се користат за набудување на долги растојанија, а рефлекторите се користат за осветлување

DEN 0.33

ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : притиснете страничен прекинувач за активирање и изберете ја саканата осветлен�

DEN 2.00

Идеален за употреба низ куќата, пешачење кучиња, кампување, пешачење или риболов Магнетна Фенерче Фенер

DEN 1377.60

Исто така, постои ИНДИКАТОР ЗА ЛЕР што ќе ви го покаже статусот на полнење.МИНИ УСБ ЛЕД Фенерче На ПОЛНЕЊ

DEN 191.84

Повеќе апликации : оваа црвена фенерче е соодветна за возење велосипед, астрономија, авијација, ноќно на

DEN 2.33

Ние тука листа на некои релативни про алатки за вашето разгледување Скршен отпорен Погодно Со Магнетна

DEN 1.67

€●НЕВИДЛИВА, НО МОЌНА СВЕТЛИНА ОД 365 NM€ ув 365nm светлината со висока моќност ОД 10 W е невидлива со голо ок�

DEN 268.64

Ултра Светла И Ултра Долга Далечина и ПРЕДВОДЕНА Светлинафенерчето излегува до 750 лумени, и иако е мало L

DEN 2.67

4 LED светилки на преносливото работно светло обезбедува 120 Лумени за работа во темни услови...

DEN 2.00

Прилог За Сечење Со Средна Должност Дизајниран за преносливост Направено Во Тајван Ајкула Индустрии им

DEN 335.84

Режимот на странично осветлување на КОЧАН обезбедува моќно и светло осветлување Избегнувајте проблеми

DEN 559.20

Светло ПРЕДВОДЕНО Светло : оваа фенерче за кампување има патентиран дизајн со 24 моќни Led Диоди кои обезб�

DEN 223.84

Црвено светло и школка.Црвените светла го штитат вашиот ноќен вид, посоодветен за употреба во текот на н

DEN 367.84

На антикорокоро ￵￵￵￵￵￵￵￵￵￵ ќе може ефикасно да про ￵и да го продолжи својот работен век др емисио

DEN 1470.40

Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 23% грешка Бојата може да варира поради различни монитори, ве мо�

DEN 3.00

Вклучени батерии : 4 ААА батерии Време на извршување : 1ч = висок режим; 2х30м = среден режим; 27ч = низок режим

DEN 0.67

Оваа моќна предводена фенерче може да се пофали со високо ефикасен, ПРЕДВОДЕН чип со високи перформанси

DEN 127.52

Најдете невидливи дамки : УВ фенерчето помага да се откријат дамки од храна и дамки од урина од домашни м

DEN 3.33

51 " Боја : Црна, Златна Сијалица : 365nm Uv Led Function : Мачка Мов , Црни Точки , Габа , АнтиФалсификувана Етикета , Д�

DEN 1470.40

Отстранлив филтер за црвено светло овозможува лесно ноќно гледање и намалена забележливост ноќе ДИЗАЈ�

DEN 639.84

Главата усвојува дизајн што може да се повлече, флексибилно префрлете ја светлината помеѓу рефлекторот

DEN 439.20

Растојание на зрак оценето на 180 метри Напојува со 3 Prem Премиум батерии (не се вклучени) Растојание на зра

DEN 159.84

2*ув пенкало светлина Напојува со 2ААА батерии(Не Се Вклучени) Qurable & WATERPROOF ® Изработен од висококвалитете