.

.

Попуст
Jienk 6.56 Стапки 24AWG DB25 Женски RS232 25pin Сериски Продолжен Кабел, 25-Пински Позлатени Конектор Со Голи Жица Крајот Кабел

Jienk 6.56 Стапки 24AWG DB25 Женски RS232 25pin Сериски Продолжен Кабел, 25-Пински Позлатени Конектор Со Голи Жица Крајот Кабел

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Овој продолжен кабел 2м РС-232 се состои од Женка ДБ25 На едниот крај и жица на другиот крај. Анти-пречки : Завиткана алуминиумска фолија + плетена мрежа со висока густина формира двослоен штит со силна способност против пречки. DB25 конектори со калапи за ослободување од напрегање, спречуваат пречки на сигналот и стабилен пренос. ИЗДРЖЛИВ : Сите Иглички се позлатени споеви со бакарно јадро, отпорност на приклучување и добар контакт. Флексибилност : должината на кабелот е 2м, компактниот и едноставен дизајн е лесен за носење и поставување, лесен за употреба и отпорен на свиткување и истегнување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 143.84

① PIN (DCD) Откривање на носачот на податоци, ② PIN (RXD) Добијте податоци, ③ PIN (TXD) пренесува податоци, ④ PIN (DTR) П

DEN 207.84

DB25 машки до машки заштитен кабел се состои од 25 C x 26awg (11 x 0,12 затемнет бакар) Надворешниот дијаметар на ПВ�

DEN 159.52

Погодност за приклучување и играње Долг (одвојлив 3 стапки Операцијата за приклучување и играње ви овоз�

DEN 3.33

РС232 ДБ25 Машки До Машки Рс232 Кабел Лесно продолжете РС 232 или паралелен кабел Сите 25 линии се жични дирек�

DEN 3.33

Должина : 19,68 во (500мм) ЖИЦА AWG : 18 AWG, 2.1 mm (Rohs) Ракав Цевка : Пп Материјал Проводен Отпор : 0.01 €max Конектор : 24 (2�

DEN 3.33

ПОДДРШКА ЗА ОСПоддржува Windows 11, 10, 8, 7, Виста, 2000, XP, 98, Apple MAC OS8 или повисоко, Linux 2.4.0 и подоцна, Open BSD 2.9 и подоц�

DEN 1672.48

Спецификации : ● Должина На Кабел : 32,8 стапки (10 м) ● Форма На Конектор : дсуб9пин женски инчен завртка (440)

DEN 208.00

Притиснете 35 пати за да ја прикажете брзината за корисничко име APC Rack PDU (AP78xx, AP79xx, AP86xx, AP88xx, AP89xx) И 2g Решетк�

DEN 1.00

000 Вати Моќност на 800 MHz Ултра ниските карактеристики на загуба обезбедуваат максимални перформанси на в