.

.

Попуст
Burndy YE26-LH88 Hysealplug Терминал Приклучок, 2/0 Ул. Големина На Бакар Проводник, 11-3/8 Должина, 0,73 ПОКРОВОТ ПРОЕКТ

Burndy YE26-LH88 Hysealplug Терминал Приклучок, 2/0 Ул. Големина На Бакар Проводник, 11-3/8 Должина, 0,73 ПОКРОВОТ ПРОЕКТ

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Терминал за нафта и вода со обвиткан, обложен со калај, бакарно буре и лемен приклучок. Се препорачува за прекинување на изолираниот бакарен проводник на исечокот, трансформаторот и одводникот или за спојување на изолираниот бакарен столб на надземниот проводник. За да се добие цврсто вклопување на некои изолации во плаштеницата, можеби ќе треба или да ја замолчите изолацијата надолу, или да ја изградите со лента. Алатка. Алатка. Hysealplug терминал приклучок за бакар. Терминал за нафта и вода со обвиткан, обложен со калај, бакарно буре и лемен приклучок. Се препорачува за прекинување на изолираниот бакарен проводник на исечокот, трансформаторот и одводникот; или за спојување на изолираниот бакарен столб на надземниот проводник. Покровот спречува истекување на вода или влага во проводничките нишки и го минимизира лепењето. За да се добие цврсто вклопување на некои изолации во покровот, можеби ќе биде потребно или да се "молив" изолацијата надолу, или да се изгради со лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 894.40

200 PK 1416 МЕРАЧ ВИНИЛ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ .250 ТЕРМИНАЛ ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УП�

DEN 124.32

Име На Производот : Изолиран Терминал;Модел : Е7508 Дизајн : Тип На Цевка;Одговара На Големината На Кабелот

DEN 0.67

Терминал Тип : Стандард Пол : Женски Ширина на јазичето : 0,110 "(2,79 мм) Дебелина на јазичето : 0,020 "(0,51 мм) До�

DEN 0.33

Метална Цевка Надворешна Диа : 3,2 мм / 0,13"; Метална Цевка Внатрешна Диа : 2,8 мм / 0,11"; Должина На Метална Це�

DEN 0.33

ВО согласност СО рохс, ИСО 9001 : 2008, СГС и се стандарди 3 : 1 Сооднос На Собирање : цевките за собирање топлин�

DEN 0.67

Целосно Изолирани Машки Исклучува функција Најлон Изолација ЕлектроКалај Обложен за отпорност на коро

DEN 2.00

Пакет : Масовно.Категорија : Конектори, Интерконекции, Терминали Брзо Поврзување, Конектори За Брзо Ис�

DEN 3.33

100 ПАРЧИЊА 1416 AGG НАЈЛОН ЦЕЛОСНО ИЗОЛИРАН ЖЕНСКИ КОНЕКТОР ЗА БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ .110 ОВА Е ЗА 100 ПАКЕТ 1416 МЕРАЧ

DEN 57.44

100 PK 1416 МЕРАЧ НЕИЗОЛИРАНИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ .187 ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УПОТР

DEN 734.40

Пакет : Масовно Дел Статус : Активни Терминал Тип : Стандард Пол : Женски Ширина на јазичето : 0,250 "(6,35 мм)

DEN 1150.40

Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, вашето задоволство е на�

DEN 0.33

МултиМагацинот Најлон Исклучување, 2218 AGG, 3 Парче Прирабница Големина 250 (0252 во) Најлонска Изолација со Из

DEN 696.00

Категорија : Конектори, Интерконекции, Терминали Брзо Поврзување, Конектори За Брзо Исклучување...