.

.

Попуст
ЛК Чист Живот Чисти Ленени Кујнски Крпи-20х27 Инчи-Ленено Постелнина Со Камен-Екстра Меко Брзо Сушење За Крпи За Чај Крпи За Садови Крпи За Раце-Комплет Од 2-Оф Бело

ЛК Чист Живот Чисти Ленени Кујнски Крпи-20х27 Инчи-Ленено Постелнина Со Камен-Екстра Меко Брзо Сушење За Крпи За Чај Крпи

DEN 399.20

Количина на стоки
Достапно

Повеќенаменски - меки природни крпи од ленена ткаенина од лен се корисни за кујна, Чај, печење Леб и сервирање. Одлично за сушење садови, стакларија; брзо сушење, абсорбента и практично без влакненца. Тој е многу силен, апсорбирачки и се суши побрзо од памукот. Не избелувајте. 20 "х 27", изработени со квалитетна и удобна висечка јамка. Ставете неколку на количката за да ги одржувате вашите очила без влакненца и пенливи чисти. 100% ленено платно е една од најстарите природни ткаенини во светот. Неутралните бои и утешната текстура можат да го подобрат изгледот и чувството на повеќето простори. Станува помек со секое перење; машинско перење ладно, сушење; Топло железо доколку е потребно или сушење на воздух за да се открие рустикалната текстура. Богатиот гроздобер изглед и чувство на ленено платно е удобен додаток на модерните кујни на фармата или испеглајте некои од природните брчки за да ги загреете модерните современи простори.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 899.20

Ни помага Да Чистиме стакло, автомобил, под, мебел, електрични апарати итн Еднократно И Машинско Перење :

DEN 3.33

Големината на секоја кујнска ткаенина е 11х11 инчи (поголема од слични производи што моментално се на паз�

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВИ : овие партали за чистење се идеални за перење, сушење и детали во сите ваши проекти за чистење

DEN 1393.60

?●Брзо Чистење Q : марамчиња За чистење Микрофибер направени од микрофибер материјал, уникатно ткаење с�

DEN 0.67

Сувата Подлога Има Прекрасен Принт На Површината И Е Обична Сива На Грбот Совршен Подарок За Загревање �

DEN 1113.60

Користете ги овие исто како хартиени крпи Пакување : 6 Влошки Безбедно на : нелепливи садови за готвење, с

DEN 527.84

Кујнски Крпи : овие врвни крпи од микрофибер се исто така совршени партали за садови кои не мирисаат, ги �

DEN 399.20

Овие крпи може да се користат за чистење на сите површини, вклучително и апарати од нерѓосувачки челик...

DEN 0.67

Совршен избор за сите потреби на вашето домаќинство во секојдневниот живот! Големина : 11 х 11 инчи, компле

DEN 195.04

ФУНКЦИЈА.ПРОЦЕС НА БОЕЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : при чистење на површината на статијата, тоа нема да предизвик�

DEN 3.00

Наоколу, ова се одлични сенаменски и висококвалитетни партали за бришење со ниски влакна МАШИНА ЗА ПЕРЕ

DEN 0.33

Уморни од слаби и крпи за чистење за еднократна употреба? Откријте крпи за чистење микрофибер Од Воздух�

DEN 207.84

€Симпатични Обрасци} декоративните кујнски крпи за садови се испечатени Со Слатки Слонови Сивиот, неже

DEN 2.00

Не го одложувајте добивањето на овие крпи и почнете да правите сѐ да блесне Содржината на полиамид во кр

DEN 30.24

Чисти Маснотии И Нечистотија : Ова Кујнско Бришење Чисти Маснотии И Нечистотија, Па Дури И Највалканите

DEN 1.00

Рачно миење : Измијте ја крпата само со сапун за садови и вода ; Авто, Мотоцикл, Брод ; Браници за резервоа

DEN 1.33

Ние ќе се потрудиме да го направиме правилно или со замена или со наплата Дизајнирани да чистат чувстви�

DEN 1.00

3x моќта за чистење наспроти водечкото БЕЛИЛО ЗА АПЦ до мускулите преку вашите работни места за чистење �

DEN 399.84

Исплакнете темелно ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ И ОДРЖЛИВ : Посветете се на крпа за чистење за повеќекратна употреба

DEN 1.33

Повеќенаменски Кујнски Крпи Овие кујнски крпи може да се користат за чистење садови, тави и кујнски апа�