.

.

Попуст
Закачалки за облека Одговараат На Закачалки за Облека закачалки за Закачалки 1pc 5 Дупки Кука За Закачалки За Џемпери, Палто, Јакни, Панталони,Кошули, Фустани Спа

Закачалки за облека Одговараат На Закачалки за Облека закачалки за Закачалки 1pc 5 Дупки Кука За Закачалки За Џемпери, Палто,

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Интимен дизајн-совршен дизајн на жлебот на рамото ви овозможува лесно да висат кошули, кошули и фустани. Облогата без лизгање и брчки е дизајнирана да спречи лизгање на облеката, додека стилот сличен на месечината може да осигури дека нема брчки на облеката. Супер носечка - лесна структура може да издржи максимална тежина од 10,5 КИЛОГРАМИ. Погоден за елеци, фустани, јакни, палта, панталони, џемпери итн. Заштеда на простор-ултра тенкиот и лесен ламиниран дизајн ви обезбедува повеќе простор за складирање и ја организира вашата гардероба. Постојат две воздушни куки од двете страни на рамото за да се спречи издувување на елекот или здолништето на трегерот на земја. Безгрижно По Услугата - ќе обезбедиме 45 дена Гаранција За Враќање На Парите и 12 Месеци Гаранција. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, имаме професионален тим за решавање на вашиот проблем. Купете го нашиот производ без грижи!. Должина : 7,5 инчи ширина : 2,4 инчи должина : 7,5 инчи ширина : 2,4 инчи должина : 7,5 инчи ширина : 2,4 инчи боја : Мултиколортип : Закачалкаматеријал : Пластичност : 1 парче.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 581.12

Цврста Дрвена Конструкција : оваа тешка закачалка за палто е изработена од природно цврсто дрво со мазн�

DEN 335.68

Мат Црна завршница на површината, во споредба со традиционалната закачалка за облека, додава модерен и �

DEN 0.67

Квалитетниот материјал ја прави оваа закачалка за сушење може да се користи постојано Спиралните закач

DEN 479.84

Дефинитивно е добар помошник за секое семејство! Спецификации : Име : Стил на закачалка : модерна и еднос�

DEN 416.00

Интимен дизајнсовршен дизајн на жлебот на рамото ви овозможува лесно да висат кошули, кошули и фустани..

DEN 1025.60

Погоден за фустан од камизола јакни палто панталони џемпер итн Дизајн на закривена кука може да се спра�

DEN 194.08

Структурата е цврста, допирот е мазен, а обликот е елегантен и концизен, носејќи мирна атмосфера на ваши�

DEN 784.00

Закачалката за облека е изработена од материјал, кој е издржлив и практичен. Финото полирање ви го нуди

DEN 232.00

Структура од цврсто дрво, може да собере најтешка облека, флексибилни и практични куки, лесни за употреб

DEN 540.32

●ТЕНОК И ЕЛЕГАНТЕНТенок и елегантен дизајн помага во максимизирање на просторот на плакарот за да зака

DEN 2.00

Преклоплив, лесен за Пакување и складирање Сребрената топка ги спречува ремените за чанта да паднат од �

DEN 3.33

Ултра тенок профил за да го максимизирате просторот во Закачалките На плакарот Едноставен и практичен

DEN 149.92

Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Погоден за различни прилики, како што се бања, кујна, балкон, итн.Метли, џог

DEN 2.67

Еколошки материјали, без мирис Кука од нерѓосувачки челик, силна носивост, може да ротира 360 степени...

DEN 292.96

Закачалка За Панталони Од Нерѓосувачки Челик ●Пакет закачалка за облека16, 5 инчи, мерач со дебелина од 3,

DEN 662.24

ЛЕСНА ЗАКАЧАЛКА Овие закачалки за облека се направени со природно дрво, отпорни на абење и цврсти за упо