.

.

Попуст
4 Спакувајте Флуоресцентни Копчиња На Кабинетот Симпатична Крава Цртан Филм Симпатична Печатена Кабинет Хардверски Квадратни Копчиња за Шкаф и Фиока 1. 18х0, 82х0, 78 в?

4 Спакувајте Флуоресцентни Копчиња На Кабинетот Симпатична Крава Цртан Филм Симпатична Печатена Кабинет Хардверски Квадратни

DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Инсталирајте копчиња на страничните маси во спалната соба, гардероби, ормари за чевли, шкафови, фиоки за комоди, гардероби, полици за плакари и тв кабинети во дневната соба. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стаклени Додатоци : 4 копчиња + 4 завртки од 28мм + 4 завртки од 35мм + Димензии На подлошки : 1, 18х0, 82х0, 78 инчи/3х2, 1х2 см Флуоресцентен Ефект : Овие копчиња ќе флуоресцираат во мракот, многу убави, правејќи ја спалната соба потопла и посветла. Обезбедување квалитет : слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања, ние ќе ви го решиме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 127.36

Пакетот вклучува 20 карактеристики на копчињата Материјал : комплет за прицврстување на фармерки од лег

DEN 2.33

●Лесен За Инсталирање Е прилично лесно за вас да ги инсталирате овие украсни копчиња рачка за влечење;Н

DEN 111.84

Идеално за најразлични шиење, плетење, капчиња, правење картички и белешка Секое копче има свој уникате�

DEN 416.00

✽ИДЕАЛЕН ЗА МОДЕРЕН И ГРОЗДОБЕР МЕБЕЛ овие прекрасни Рачно Насликани Керамички Копчиња даваат многу г

DEN 1120.00

Проект за занаетчиски и уметности, занаетчиски DIY, бележење книги, ембелии, игра за сортирање на копчиња

DEN 3.00

Не оставајте оштетување или означете на предмети кога се симнува.【Големина】 15 / 18мм 【Отстранете чисто�

DEN 559.68

, Дајте му на вашиот мебел искрин нов изглед Бидете внимателни за време на работата Апликација : Погодно

DEN 1007.84

Ако не го пронајдете точниот број на модел нагласен со жолта боја на оваа страница, ве молиме посетете с�

DEN 799.84

Тој е засилен на задниот дел со железна плоча Одговара на црни не'рѓосувачки модели : NX58 M6850 SG, NX58 J7750 SG, NX58

DEN 1.33

ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : За подобрување на целокупниот изглед на вашиот дом, додавајќи допир на шарм на �

DEN 208.00

●МОДА и СИМПАТИЧНА ВИСИНА ● Многу убаво, модерно, привлечно за украсување на елегантна просторија. Ве м

DEN 0.67

Копчиња за дрво за шиење 1000x ги снабдуваат NK2305 мешани дупки од 4 рунда Овие копчиња изработени од дрво, мо

DEN 336.00

Модните копчиња можат да бидат прикачени со употреба на лепак, лента, нишка, лента и многу повеќе...

DEN 3.00

Затворање на кожни преноси, одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро користејќи искус�

DEN 393.44

【100% Обезбедување на квалитет】 Сосема нова и квалитетна гаранцијаможете да ја користите оваа замена со

DEN 1.33

Ова едноставно класично метално копче со мал допир на златни детали го прави одличен избор за многу нам�

DEN 208.00

ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : овие копчиња за кабинети и фиоки се многу лесни за инсталирање, потребен е само шр

DEN 5127.84

Копчето DIY поставено особено погодно за правење мали подароци, можете да DIY секоја шема што ја сакате, да