.

.

Попуст
Yakattack feelfree unitrack алуминиум кајак адаптер, само 6 пакувања, адаптерски плочи

Yakattack feelfree unitrack алуминиум кајак адаптер, само 6 пакувања, адаптерски плочи

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Алуминиумска адаптер плоча и О-прстен (6 пакет). Воена оценка, гард анодизиран алуминиум погоден за груби морски средини. Создава компатибилност на Yakattack, RAM меморијата и Scotty T-Bolts на Feelfree Unit Rack. Компатибилен со Фелфри, nyони Бом и 3 кајаци во води. Не е вклучен силниот завртка, Т-Болт. Алуминиумска адаптер плоча и О-прстен (6 пакет). Воена оценка, гард анодизиран алуминиум погоден за груби морски средини. Создава компатибилност на Yakattack, RAM меморијата и Scotty T-Bolts на Feelfree Unit Rack. Компатибилен со Фелфри, nyони Бом и 3 кајаци во води. Не е вклучен силниот завртка, Т-Болт. Yakattack feelfree unitrack 6 пакет алуминиум кајак адаптер Овој адаптер создава компатибилност помеѓу додатоците користејќи го оригиналниот Mightybolt Yakattack, како и други 1/2 "широки глави T-завртки со патеката за слобода на Feelfree и Uni-Bar. Направено од анодизиран алуминиум, овој адаптер е адаптер, овој адаптер е Погодно за груби морски средини, а формата се вклопува за да се создаде безбедна и привлечна врска помеѓу додатоците и Uni-Track Feelfree. Моќниот завртка, Т-Болт, не е вклучен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

Вградениот прекинувач за напојување ви дава целосна контрола кога вашата моќност е вклучена или исклуч

DEN 1.33

Клучна КАРАКТЕРИСТИКАвклучен Е Хардвер Монтиран На Патека За Владеење (Гертрак не е вклучен) Лесно монт

DEN 77.60

Womenените лето v вратот на врвовите на врвовите, обични трендовски лабави вклопени тунични маички дами се