.

.

Попуст
Холографски Гел За Сјај На Лицето На Телото, Ласерски Светки Буци Сјај За Тело, Лице, Коса, Нокти, Долготраен Водоотпорен Гел За Сјај За Забави За Жени, 12 Бои На Распо?

Холографски Гел За Сјај На Лицето На Телото, Ласерски Светки Буци Сјај За Тело, Лице, Коса, Нокти, Долготраен Водоотпорен Гел

DEN 79.84

Количина на стоки
Достапно

● ПОПУЛАРНИ БОИ ● Нашиот тим избра 12 најпопуларни бои преку строги податоци за да направи сјај за шминкање на телото, вклучувајќи темно сина, златна, розова, розова црвена, сребрена, ласерска бела, зелена, ласерска виолетова, светло сина, небесно сина, црвена, ласерска розова, овие шарени гел за сјај на телото дефинитивно можат да ги задоволат вашите потреби за шминка. Овие гламурозни блескави забави можете да ги залепите на кој било дел од вашето тело што сакате да го декорирате, а тоа го олеснува создавањето неверојатен изглед без никаков лепак. Бојата на ласерскиот сјај ќе се промени со различните агли, правејќи да блеснете како ѕвезда на забавата. Совршено се вклопува на лицето, телото, усните, косата, клучната коска итн. Овие гламурозни блескави забави можете да ги залепите на кој било дел од вашето тело што сакате да го декорирате, а тоа го олеснува создавањето неверојатен изглед без никаков лепак. ●ХОЛОГРАФСКИ ГЕЛ за СЈАЈ ● Нашиот тим за убавина избра 12 живописни и светли бои како главни нијанси на овој сјај на телото. ● ПОПУЛАРНИ БОИ ● Нашиот тим избра 12 најпопуларни бои преку строги податоци за да направи сјај за шминкање на телото, вклучувајќи темно сина, златна, розова, розова црвена, сребрена, ласерска бела, зелена, ласерска виолетова, светло сина, небесно сина, црвена, ласерска розова, овие шарени гел за сјај на телото дефинитивно можат да ги задоволат вашите потреби за шминка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

Направено со Винил _не нанесувајте на чувствителна кожа, блиску до очите или ако сте алергични на лепило

DEN 442.40

Неверојатна Метална И Холографска Фолија За Тело Бидете Подготвени За Забава И Фестивал...

DEN 127.68

?①Пренослив е многу мала тежина и лесен за носење, можете да го носите таму каде што сакате и лесно да го

DEN 2.33

СВЕТЛА КАКО ДИЈАМАНТ! Разновидни, повеќекратни блескави Се суши и се применува брзо и ефикасно...

DEN 1.33

100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е НАШАТА ПОТРАГА Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контакт�

DEN 111.84

16 пакет Козметички Сјај + 1 лепак за сјај, совршен за вашата следна забава, фестивал или настан! Секоја те�

DEN 1.33

Кога го користите за прв пат, можете да направите сјајот во прав да излезе од дупките на главата на сунѓе

DEN 3.33

Ноќ И Ден Усна Полни 2 парчиња Кармин Молив Усна Лагер Кадифе Свила Усна Сјај Шминка Долготрајни Липлине

DEN 2.67

Минералниот Пигмент За Шминка Мика Во Прав Е Безбеден За Употреба ЗА Сам Кармин за Рачна Работа За Праве

DEN 3.00

❆Боја : Сребрена Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро Производите со проблеми поврзани со квалитето

DEN 0.67

Усна И Образ Дамка Кармин Сјај За Усни Сјај За Усни Навлажнувачки Сјај За Усни Нагласи Сјај За Усни Што Ј

DEN 1.67

Секоја матрица е Околу 4 х 4 См ( освен ако не е поинаку наведено ) Материјал ; Винил ВНИМАНИЕ : Не нанесувај

DEN 208.00

Секоја матрица е Околу 4 х 4 См ( освен ако не е поинаку наведено ) Материјал ; Винил ВНИМАНИЕ : Не нанесувај

DEN 1310.40

✿Материјал : Легура Сите вратени предмети мора да бидат во сосема нова состојба, неискористени и со ори�

DEN 207.68

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не ♬ ♬Совршен подарок за жени и девојки

DEN 2.67

ГАРАНЦИЈА ЗА ДОВЕРБАкако тим на дами кои сакаат шминка, ние секогаш сме посветени да им препорачаме исп�

DEN 2.67

Оваа Плата За Сенки За Очи Направена Од Материјал, Нема Да Ја Иритира Вашата Кожа Плус, Може Да Се Примен�

DEN 2.67

Нашиот густ сјај е безбеден за носење на кожата и ќе им даде комплименти на сите Капе во сјајот сјај на ф�

DEN 2.67

Боја : ув чист црвен сјај Големина : 2.5" Количина : 12 Користејќи Јапонски Пвц во прав, германските пластифи

DEN 1.67

Неверојатна Метална И Холографска Фолија За Тело Бидете Подготвени За Забава И Фестивал Создадете Уник

DEN 0.33

Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Денот На Вљубените, Роденден и Дру�

DEN 1.33

Гроздобер прстени во собата се направени Од Легура тоа нема да исчезнат лесно Секој прстен има различна