.

.

Попуст
АФТКО Машки Блиц Камо Одбојка Шорцеви-Црна Камо Замаглување-М233-БИ-БИ-СИ

АФТКО Машки Блиц Камо Одбојка Шорцеви-Црна Камо Замаглување-М233-БИ-БИ-СИ

DEN 1040.00

Количина на стоки
Достапно

92% Полиестер, 8% Спандекс. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Мрежа лагер. 4-насочно истегнување. Покриен еластичен појас со надворешен кабел за влечење. Рачни џебови и заден џеб со патент. Логото на екранот. 7" инсем, 18" аутсем. Активно вклопување. Рипстоп 92% рециклиран полиестер, 8% спандекс. Шорцевите За Одбојка Блиц Камо се задолжителни кога температурите почнуваат да растат, без разлика дали се релаксирате покрај базенот, до пристаништето или на вода. Изработени од рипстоп 92% рециклиран полиестер и 8% спандекс, овие шорцеви се издржливи, удобни и нудат 4-насочно истегнување за неограничено движење. Шорцевите имаат еластичен појас со надворешен кабел за влечење што овозможува сигурно вклопување. Дополнително, рачните џебови и задниот џеб со патент обезбедуваат доволно складирање за personal предмети. Блиц Камо Одбојкарските шорцеви се совршени за секој викенд воин кој бара удобен, издржлив и практичен пар шорцеви кои испорачуваат во или надвор од водата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 944.00

100% полиестер Затворање на патент 100% полиестер за брзо сушење Громатски проветрен Супермека лента за по�

DEN 2.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени Повлечете го

DEN 494.40

100% Полиестер Увезени Закопчано, еластично затворање На Врвката Еластична врвка за влечење појас Класич

DEN 239.20

进口 Само миење на рацете Ажурирајте ја оваа ставка со редовна или бикини торбичка за вашата „стока“, из

DEN 1.67

Погоден за пливање, одмор на Плажа ,одмор на шорцеви, панталони на Плажа, панталони за сурфање, сите врем�

DEN 143.84

Ве молиме, дозволете грешка од 0,41.Којлорот може да биде полесен или потемен, заради различниот приказ на

DEN 2.00

●Применливо за пливачки стебла обложени Со Компресија совршени за пливање, сурфање, едрење, кајак, одмо

DEN 407.84

Како што се пливање, сурфање, трчање, теретана, секојдневна облека или само дома ●Широка Примена + Машки�

DEN 0.67

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Затворање на влечење Машинско миење Класичен летен главен дел : високок

DEN 2.00

?МАШКИ ПЛИВАЧКИ ШОРЦЕВИ ПОДАРОК : НЕОНСКИ машки стебла за пливање,кратки машки стебла за пливање,момчињ�

DEN 3.00

Тие ќе се држат до сите атлетски напори, што ги прави одлични шорцеви за пливање за млади момчиња Еласти�

DEN 3.33

100% Полиестер Увезени Затворање на вратоврската Машинско Перење 17 " аутсоем 2Насочен водат одбојка...

DEN 880.00

Увезени Затворање на врвка Миење Раце Само Никогаш не го жртвувајте вашиот активен живот со Харли Зума �

DEN 2.00

Еластична, полиестер, мрежа, најлон Увезени Полиестерска обвивка Влечење, еластично, затворање на поште

DEN 3.33

96% Полиестер, 4% Спандекс Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Ковчези За Пливање За Активен Живот�

DEN 1.67

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Заштитно : Ова багажникот за пливање има рејти

DEN 2.67

100% Полиестер Увезени Еластично затворање Миење Раце Само Појас : Одбојка Конструиран СО УВ Блок Изгори �

DEN 0.67

Влечење, затворање на патент Предложете изберете 12 големина нагоре црни џемпери мажи со високи половин�

DEN 422.56

95% памук, 5% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Затворање : Повлечете се Увезени 95% п

DEN 2.67

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Стеблата за пливање обложени со мрежа ну

DEN 1392.96

Материјал : Алуминиум Должина : 50мм 70мм, 90мм 100мм, 110мм 120мм, 130мм Пораст : 10, 0 Дијаметар на стегач : 31,8мм Дија

DEN 207.84

100% полиестер Увезени Еластично затворање Машки класични шорцеви за пливање направени со рециклирани м�

DEN 319.84

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Машки шорцеви за пливање Брзо сува 100% микрофибер...

DEN 351.84

Затворање на врвка Ако имате атлетски мускулести нозе, можете да се обидете оди нагоре една големина оп�

DEN 1.67

100% Полиестер Ткаени Увезени Затворање на врвка Миење Раце Само Еластична половина Странични џебови...

DEN 0.33

donut swim trunks,large swim trunks men,men swimming trunks,crown royal swim trunks for men,mens short swim trunks retro,miller lite swim trunks for men,father son swim trunks,natural light

DEN 479.84

●Поддржувачките Шорцеви За Компресија Не само што обезбедуваат приватна заштита, го намалуваат ризико