.

.

Попуст
Сертифициран Подарок За Асистент За Нега За Женска Торба ЗА ШМИНКА Кна Подарок Смешна Козметичка Торба За Нега КНА Студентски Подарок Торбичка За Шминка За Нега Ро

Сертифициран Подарок За Асистент За Нега За Женска Торба ЗА ШМИНКА Кна Подарок Смешна Козметичка Торба За Нега КНА Студентски

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Бидете благодарни за нејзиниот придонес и изразете и благодарност во срцето.Медицинска сестра подароци за жени смешно : дали Сте загрижени за наоѓање медицинска сестра подароци? Оваа двострана печатена козметичка кеса е специјално дизајнирана за медицински сестри. Подароци за медицински сестри За жени Нашата козметичка торба за платно е добар подарок за медицински сестри во различни оддели, КАКО ШТО СЕ МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ, МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ, медицински сестри, медицински сестри, медицински сестри ВО НИЦУ, медицински сестри за дијализа, идни медицински сестри, медицински сестри ВО ПАКУ, медицински сестри, медицински сестри, старечки студенти и вие на пријатели доилки, колеги, баби, ќерки, мајки, тетки, сопруги, сестри или Соседи. Детали за производот : 1. Медицинска Сестра практичар Шминка Торба : оваа козметичка торба е многу погодна за медицински сестри, медицински сестри, нови медицински сестри, училишни медицински сестри, домашни медицински сестри, ново дипломирани медицински сестри, детски медицински сестри, медицински сестри, лпн медицински сестри и главни медицински сестри. Медицинска Сестра практичар Шминка Торба : оваа козметичка торба е многу погодна за медицински сестри, медицински сестри, нови медицински сестри, училишни медицински сестри, домашни медицински сестри, ново дипломирани медицински сестри, детски медицински сестри, медицински сестри, лпн медицински сестри и главни медицински сестри. Козметичка торба материјал : Платно 2.Потсетете ја на вашата благодарност и благодарност за неа, изненадете ја и насмевнете се на нејзиното лице.ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. Ви благодариме Подароци Медицинска Сестра : Покажете ја вашата благодарност до саканата медицинска сестра или ученик во медицинска сестра со посебен подарок! Интересни подароци за најдобрите подароци за медицинска сестра, ПОДАРОЦИ ЗА КНА, подароци за медицинска сестра, подароци ЗА РН и регистрирани подароци за медицинска сестра.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1208.00

[СМЕШЕН ДИЗАЈН] Едноставните дизајни никогаш не излегуваат од мода и интересните модели ја прават ваша�

DEN 2.67

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

DEN 655.84

9 инчи, двонасочен патент, голем внатрешен простор, со џеб за лизгање внатре, кој може да се користи за по�

DEN 167.68

Најдобар Подарок : ова е совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка, ќерка, внука, внука, соработни

DEN 2.33

ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД Тоа може да ги потсети сите момци дека не можеме сит

DEN 2.33

пренослив : Опремен со мало огледало, лесен за излегување поправете ја шминката пренослив : Опремен со м�

DEN 2.00

Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омил

DEN 207.84

МатеријалиИзработени од микрофибер кожа Со висококвалитетен патент на врвот Со висококвалитетен пате�

DEN 13851.04

Голем капацитет суета случај Задоволување на потребите на богатството на козметика и алатки Издржлив и

DEN 236.80

Висококвалитетни патенти, силни и издржливи, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носе�

DEN 3.33

● Заеднички луксузен стил : патентите и хардверот се светло златни, усогласени со ткаенини во боја со ни

DEN 788.80

МултифункционаленМоже да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса Ние одговараме на секоја пора

DEN 191.84

Водоотпорен и Отпорен На Прашина Дизајн : чантата е водоотпорна, издржлива, лесна и отпорна на прашина ш�

DEN 170.56

Ако имате било каков проблем со производот,ве молиме контактирајте СО ФОТАП на прв пат Внатрешноста има

DEN 206.24

Може да се користи како тоалетна торба, торба за шминка, торба за козметика или организатор за патувања,