.

.

Попуст
Наутички Колекционерски Ретро Стил Компас Декоративен Подарок Ставка Месинг Заврши Компас

Наутички Колекционерски Ретро Стил Компас Декоративен Подарок Ставка Месинг Заврши Компас

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Месинг. Увезени. Цврст Месинг Компас"ПАТОТ ШТО не Е ЗЕМЕН". Под стаклениот капак е убава, висококвалитетната игла за компас со накит многу брзо се населува На Север за навремени и точни отчитувања. Овој Сосема нов магнетски компас на море главно се користи за управување со курс. Овој џебен месинг компас е навистина импресивен и уникатен подарок за морнарица за поморски, наутички, пешачење, родендени, годишнини и сите ентузијасти на отворено. Месинг. Увезени. Цврст Месинг Компас"ПАТОТ ШТО не Е ЗЕМЕН". Под стаклениот капак е убава, висококвалитетната игла за компас со накит многу брзо се населува На Север за навремени и точни отчитувања. Овој Сосема нов магнетски компас на море главно се користи за управување со курс. Овој џебен месинг компас е навистина импресивен и уникатен подарок за морнарица за поморски, наутички, пешачење, родендени, годишнини и сите ентузијасти на отворено.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

Транспарентно печатење во размер, лесно за идентификување Изработени од абс пластика, многу издржливи �

DEN 1860.48

Топчиња за компас исполнети со течност кои автоматски се ротираат за да ја покажат насоката Одлично за �

DEN 2.00

Можете да го заклучите компасот на место и всушност да го држите додека пишувате.Можете да го заклучите

DEN 3.00

Тетратка со тврда покривка A6 или A5 PU Владееше крем хартија Лента за обележување на страници и упатување

DEN 2.33

Ова е одличен мотивациски , инспиративен подарок за потврда за сите возрасти низ фестивалите , Божиќ, ро�

DEN 4210.40

Аголот на гледање може да се прилагоди пред и откако ќе биде лесен за употреба за да го пронајдете аголо�

DEN 3.33

Откако ќе бидат изложени на сонце или светлина, покажувачот "Н" и надворешното бирање ќе светат ноќе...

DEN 2859.68

Кожниот компас од 24 мм се состои од нежен компас и гумен ракав што може да се носи на часовници, нараквиц�

DEN 128.64

СЕ е посветена на обезбедување на клиентот со најдобар извор за можна вредност на пазарот Компактен и л�

DEN 3.33

Многу 50 Рачно Изработен Стил Цврст Месинг Сончево Копче За Притискање Мини Морски Компас...

DEN 1910.24

Идеален за спортско кампување на отворено, пешачење итн.Термометар со висока прецизност (побрз и попрец

DEN 1.67

Многу брза брзина на поставување игла и стабилна Посилен случај со заштитен гумен прстен...

DEN 2.33

Дијаметарот на овој мал компас е прибл.4,5 см, симпатична и удобна за носење.4,5 см, симпатична и удобна за н

DEN 0.67

Материјал : акрилик Работата на покажувачот за одржување на насоката на стабилност, прозрачна...

DEN 1.67

ПРЕМИУМ Транспортерот е со димензии од 0 до 180 степени лево надесно и десно кон лево Опсегот на мерење на

DEN 0.67

Спецификација 128x60x16mmitem тип : Компасфункција : компас, мапа scale Note : Поради различниот монитор и светлосни�

DEN 340.80

100% сосема нов и висок квалитет Лесен и лесен за носење Транспортер компас Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ...