.

.

Попуст
Десерт Маса Дисплеј Сет, Злато Кекс Штанд, Десерт Штандови, 3 Ниво Служат Послужавник, Чаша Торта Ниво Штанд, Свадба Торта Стојат За Десерт Маса, Жолта Овошје Ананас ?

Десерт Маса Дисплеј Сет, Злато Кекс Штанд, Десерт Штандови, 3 Ниво Служат Послужавник, Чаша Торта Ниво Штанд, Свадба Торта Стојат

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 кекси со стандардна големина. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. ✿МАТЕРИЈАЛ-Изработен од пластика за заштита на животната средина за храна, за повеќекратна употреба и лесен за чистење, лесен и лесен за движење. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 кекси со стандардна големина. ✿Повод-Класичен златна боја натпревари Со everything. ✿Прилагодена Услуга - можеме да ја смениме шемата на чинијата во слика што ви се допаѓа! Ова е бесплатна персонализирана услуга, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат. Држач за торта од 3 нивоа за прикажување храна за забави, како што се кекси, колачиња, бонбони, пециво, закуски, крофни,сирење, крекери и други задоволства. ✿Карактеристики-Секој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) ✿ПоводКласичен златна боја натпревари Со

DEN 591.84

✿Прилагодена Услуга можеме да ја смениме шемата на чинијата во слика што ви се допаѓа! Ова е бесплатна �

DEN 3.33

3 : Висината на Комплетната Маса За Десерти е 32см / 12,5 инчи, А Чиниите се 21см / 8,3 инчи, 24см / 9,4 инчи, 27см / 10,6.

DEN 0.33

??АКРИЛНА ДЕСЕРТНА КУЛА решетката е совршена алатка за прикажување на вашата торта или играчка, погодна

DEN 1438.40

Совршен Избор : Барате начин да ја прикажете вашата стока на модерен и елегантен начин што ќе ги задржи к

DEN 623.68

●Лесен За Склопување И Расклопување : Златните плехови за торта за Печатење Се цврсти и стабилни со пов�

DEN 2.67

✿КарактеристикиСекој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење ✿Прилагодена Услуга можеме да

DEN 1494.40

Лесно се склопува : лесно се составува, со завртки за држачи кои совршено се вклопуваат со плочата Может�

DEN 1.33

Апликација : свршувачка За чај свадби прием, годишнина, роденденски забави, тушеви за бебиња, пекари, цер

DEN 623.68

●Мултифункционален : трислојната рачна лента не е само маса за десерт, туку и решетка за прикажување на�

DEN 3.00

Изработен е од дрвена, елегантна, класичен стил одговара на речиси секоја Декор Кула За Прикажување Кек

DEN 591.84

Повеќекратен Избор : штандот За Десерти може да ги собере колачите и десертите, пусти, храна со прсти, пр�

DEN 1.33

3 : Висината на Комплетната Маса За Десерти е 32см / 12,5 инчи, А Чиниите се 21см / 8,3 инчи, 24см / 9,4 инчи, 27см / 10,6.

DEN 0.67

Целиот штанд за кекси има сила и стабилност МултиПрилики : комплетот за прикажување Десерти е совршен з�

DEN 591.84

Можете да послужите вкусни десерти на вашите пријатели или семејство со нашиот штанд за десерти на свад

DEN 591.84

Можете да послужите вкусни десерти на вашите пријатели или семејство со нашиот штанд за десерти на свад

DEN 0.33

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

DEN 1326.40

Дизајнот е совршен и основата е стабилна за да и даде дополнителна рамнотежа и безбедност на основата...

DEN 623.68

Големина на производот : висината на комплетната маса за десерти е 32 см / 12,5 инчи, а чиниите се 21 см / 8,3 инч

DEN 464.00

Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете...

DEN 0.33

●Донесете елегантно чувство за современ стил на чајни забави, свадби, тушеви за бебиња, Божиќ и секојдн�

DEN 591.84

Лесен за Чување и Чистење : Изработен од пластика за заштита на животната средина за храна,еднократно и �

DEN 591.84

Различни Големини На Тркалезни Плочи : дијаметар На Горната плоча 8,26 во / 21 см, дијаметар на средната пло�

DEN 2.00

Ставете го горниот плех и затегнете ја рамката за поддршка со срце потребни се само неколку минути за да

DEN 0.67

Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете...

DEN 2.33

Лесен За Инсталирање И Складирање : Само зашрафете ја плочата на штандот.3Ниво Торта Стојат : торта решет