.

.

Попуст
Компоненти на делфин-DC-316SS18-800L - Кабелска Вратоврска, Стандардна, Вистинска Должина 18 инчи, Сребрена Боја, PK 50

Компоненти на делфин-DC-316SS18-800L - Кабелска Вратоврска, Стандардна, Вистинска Должина 18 инчи, Сребрена Боја, PK 50

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

316 врските за кабли од нерѓосувачки челик се поотпорни на корозија од 304 врски од нерѓосувачки челик. 316 врските за кабли од нерѓосувачки челик се поотпорни на корозија од 304 врски од нерѓосувачки челик. Тие исто така издржуваат вибрации, зрачење и екстремни температури. Тие обично се користат за пакување материјал во сурови средини, вклучувајќи морски и директни апликации за погребување. Оваа листа е за пкг. од 50.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

5 [Совети] : ве Молиме имајте предвид дека завртките за монтирање не се вклучени овде Тој е доволно расте�

DEN 1.67

ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНАРИЈА : Оваа кабелска вратоврска е многу погодна за фиксирање на разни кабли зад телевиз

DEN 2.67

Најлонската лента има висока јачина, отпорност и низок коефициент на триење БЕЛИ НАЈЛОНСКИ ОБВИВКИ за

DEN 239.84

Изработени од висококвалитетни силиконски и целосно обвиткани магнети Завиткајте и врзете разни предм

DEN 131.84

"Повеќето Разноврсни Алатки, Со Широк Спектар На Апликации за Автомобилска Индустрија, Градежништво, Ел

DEN 1484.80

Функција : 1 Може лесно и брзо да се истегне и исече до потребната цврстина на истегнување и да се измазне

DEN 0.33

ремени за врзување нема потреба повеќе да се гужвате со заплеткани жици.ЖИЦА ВРСКИ РЕМЕНИ кабел виндер �

DEN 2.00

За внатрешна употреба Разновидните врски за кабли може да се користат во безброј апликации Едноделна к�

DEN 223.68

Вклучува : (20) 5инчен х 0,5инчен и (20) 8инчен х 0,75инчен бели ремени Од ЗавиткајтеТоа Складирање...

DEN 928.00

За Нас однапред,ние ќе ви ја дадеме услугата за да ги задоволиме вашите барања.Боја : Црна...

DEN 2.67

Издржлив, отпорен На Стареење, Никогаш Не Се Лизга, безбеден За Заклучување, УЛ Запаливост 94 В...

DEN 302.24

2 парчиња Самолепливи Кабелски Клипови должина 2,1 инч [Доживотно Задоволство] КУОГЕР Е посветен на реша�

DEN 188.16

Побезбедно Заклучување : Користејќи силен дизајн на бравата со фини заби, безбедното само заклучување о

DEN 93.28

Самозаклучување вратоврска обвива Свиткан прстзафат врвот богородица најлон 6 / 6 Ул94в2 само гаснење...

DEN 0.67

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Најлон Нето Тежина : 174гр; Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%)компјутер�

DEN 123.36

Големина : должина На маркерската плоча 100мм / 3,9 инчи, вкупна должина 250мм / 9,8 инчи, ширина 58мм / 2,2 инчи Мат

DEN 829.60

Метален Пиштол За Врзување кабли За Широки Врскисеопфатен корисен Пиштол За Вратоврска Со Широк Кабел..

DEN 2418.88

Нерѓосувачкиот челик 304 нуди многу добра отпорност на блага атмосфера, свежа вода и сончеви УВ зраци Сам

DEN 1.33

25 парчиња Патент Вратоврска Обложена со Нерѓосувачки Челик 500х8мм за Кабел За Црево За Цевки Спречете ис

DEN 1404.80

100% Пластика Материјал : Нерѓосувачки Челик Количина : 100 ПАРЧИЊА 100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100 парчињ�

DEN 1.67

Опис Овие самозаклучувачки патент врски се корисни алатки за врзување на вашето дрво или растенија, цел

DEN 238.08

Лентата за прицврстување може да се користи за спојување на секакви работи каде што исто така производи

DEN 3.33

Секоја Големина : 15 x 10 x 7mm / 0,6 "x 0,4" x 0,28 "(L*W*H); Дијаметар На Дупката за Завртки : 3mm / 0,12"(Ogni димензија : 15 x 10 x

DEN 1032.00

Список на пакети 1 х Карактеристики за прицврстување На кабли За повеќекратна употребапрактичен додато

DEN 255.84

Индустриска Употреба Широко Се Користи За Прицврстување На Канали За Климатизација Заклучување За Нап�

DEN 1094.40

Должина на патент вратоврска : 96мм Главна Боја : Црвена; Име На Производот : Кабелска Вратоврска.Можете д�

DEN 521.60

Мин Истегнување 40 фунти Максимален Дијаметар на Пакетот 3,0 инчи Материјал Дупонт или се Искачи најлон 66.

DEN 2.33

Боја : Зелени Структури За Поддршка На Растенијата Нивното постоење обезбедува едноставен, но елегант�

DEN 2.33

Работна Температура : 40 C ~ +80 C(Arbeitstemperatur : 40 ° C Бис + 80 ° C Нето Тежина : 129гр; Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%)ком�