.

.

Попуст
Катаку Рустикални Растенија Гроздобер Коцки Корпи за Складирање 11 инчни Корпи За Складирање Ткаенини Што Се Склопуваат Полици Организатор Преклопливи Украсни Ку?

Катаку Рустикални Растенија Гроздобер Коцки Корпи за Складирање 11 инчни Корпи За Складирање Ткаенини Што Се Склопуваат Полици

DEN 891.20

Количина на стоки
Достапно

Кутијата за складирање со голем капацитет може да складира книги, облека, крпи, ќебиња итн. Коцки за складирање ткаенини за организирање и намалување на нередот во домот или канцеларијата, лесни за носење во студентски дом или еднокреветен стан. [ЦВРСТ И СИЛЕН] полиестерски фарбик, со вградена поддршка за шупливи плочи, не е лесно да се свитка или раскине, обезбедуваат стабилни и издржливи перформанси. [ПРЕКЛОПЕН И ПРЕНОСЛИВ] Овие кутии за складирање со склоплива долна структура може лесно да се склопуваат и преклопуваат, заштедува простор кога не се користи. Со зашиени рачки за извлекување од двете страни се дизајнирани да се движат кутија.7 во, погодни за повеќето коцка полица организаторите Материјали : Изработени од мек, здрав, полиестер ткаенини со пораби-во, се повлече-out рачки Дизајн : на Располагање во забава, трендовски и симпатична стилови и бои шема, на дното со екстра картон поддршка, расклопна за лесно складирање ДЕКОРАТИВНИ ПРОСТРАНА ЧУВАЊЕ ВО ПОВЕЌЕТО СОБА Бања организаторите за коса & лична нега објекти, убавина материјали, перење кошница Плакарот & Кабинет & Полица организаторите, облека и интимни организаторите, ќебиња, пешкири Вашето семејство е најважен, облека чување на кутии, преземање складирање Куче соба помали нешта & кадифен / уметност резерви / образовни предмети Кујна, провизии, дневна соба DVD и книга, списание организатор Празна подарок кошеви, полица организаторите и многу други користи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1262.08

Автоклав до 250°F нема да ' рѓосува или кородира Изборниот проѕирен пластичен прозорец го зголемува капац

DEN 2.33

Што има во пакетот? Еден сет од 3пакет правоаголни корпи за складирање без капаци, димензии : 15 € x 11 x 10 q и�

DEN 319.84

Голема големина( L*W*H) : 12,8"x11, 4"x3, 5".Кога не се користат, чувајте ги овие корпи едни во други за да го намалит

DEN 1201.60

Корпите за организатори на коцки се наредени за да се вклопат во секој простор, правејќи одлични додато�

DEN 1.33

Секоја корпа е рачно ткаена Пластична обвивка внатре за да се спречи оштетување на водата од растенијат

DEN 1843.68

Тежина : 35 фунти Тешка Конструкција : Изградена од тешки 0 Совршен Согорувач : Идеален За согорување на ос

DEN 721.60

Малата крајна маса е изработена од квалитетни честички со слој од текстуриран фурнир Избришете го со вл

DEN 511.84

Затоа, може да ја чува облеката на бебето, заштитата на животната средина и безбедноста.[Висококвалитет�

DEN 0.67

Безбедна, Природна Корпа За Складирање Памук : Изработена од најквалитетен материјал на пазарот, нашите

DEN 319.84

Одржување на домот чист и удобен, и тоа е одличен додаток на вашиот домашен декор Нашата декоративна кор