.

.

Попуст
Триплет 100 ' Црна CAT6A 10gbps Професионално Одделение SSTP 26AWG Лепенка Кабел

Триплет 100 ' Црна CAT6A 10gbps Професионално Одделение SSTP 26AWG Лепенка Кабел

DEN 911.84

Количина на стоки
Достапно

Професионално Одделение, Сертифицирани 10 G, ВИСОКИ Перформанси CAT6 A.Ги Исполнуваат или надминуваат стандардите TIA/EIA 568-C. 2. Низок Чад, Нула Халоген (LSOH/LSZH) за употреба во Центри за Податоци и други објекти од Класа На Претпријатија. Тестирано и сертифицирано пред испорака, вклучително и тестирање За Скоро крајно Вкрстување (СЛЕДНО) и Загуба на Враќање (RLQ). 100-Стапки CAT6 Кабел. 100-Стапки CAT6 Кабел. Професионална Оценка на триплет, Сертифицирана 10 G, CAT6 A SSTP Lszh Изведувач Каблите За Лепенка се Со Низок Чад, Нула Халоген (LSOH/LSZH) за употреба во Центри за Податоци и други објекти од Класа На Претпријатија. Секој готов кабел е тестиран и сертифициран пред испораката, вклучително и тестирање За Скоро крајно Вкрстување (СЛЕДНО) И Загуба на Враќање (RLQ) за да се осигура дека секој кабел ги исполнува или надминува стандардите TIA/EIA 568-C. 2. Изберете помеѓу црно-бели бои и должини на 1', 3', 5', 10', 25', 50', 75' и 100'.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 124.32 -140 %

Мрежната Спојка ги исполнува перформансите од категоријата 6, Тиа / ОВЖС 568В Ве молиме Запомнете : Ова не �

DEN 47.20 -140 %

За мрежни адаптери, центри, прекинувачи, рутери, dsl / кабелски модеми, закрпи панели и други мрежни аплика

DEN 1585.60 -140 %

We Cable Мачка 8 кабел 175 Стапки Заврши Со Заштитени Мачка 8 RJ45 конектори Халоген слободен пламен ретардант L

DEN 3.00 -140 %

Користена Ортроника ИЛИPha66u48 Јасност 6 48порта категорија 6 лепенка панел, шестпорт модули, 19 "x 3.5" Единица�

DEN 0.67 -140 %

50Пакет RJ45 ЧизмиГолемина : 1.00 x 0.52 x 0.63Инчен, 8.0 мм Перфорација Дијаметар Разновидна Компатибилност : Одгов

DEN 341.28 -140 %

Инјектираниот гел и полимерниот материјал ја намалуваат површината на изложените електрични контакти

DEN 268.48 -140 %

Премиум Карактеристики Премиум Карактеристики.Благодарение на својата солидна пвц јакна, овој кабел е

DEN 319.68 -140 %

[Дизајн на кратко Тело ] чизмата иселек поликарбонат (КОМПЈУТЕР) е двојно пократка од вообичаената пвц ч�

DEN 2.33 -140 %

Елитните Кабли Cat6 28awg Со високи Перформанси нудат перформанси од 1 до 10 gb брзини Ултра Тенок Оценет Нашит

DEN 147.84 -140 %

ЕТЛ Потврдена Мачка.6 100% тестирани за континуитет и перформанси Обликуваното олеснување на видот го мин

DEN 479.84 -140 %

Вклучена е 9 V батерија Содржани во издржлив најлон носење случај со појас јамка Исто така, ќе ги тестира�

DEN 249.60 -140 %

Изграден Од Внатрешен сепаратор, ИЗОЛАЦИЈА НА ФЕП, диелектрична лента, жица за одвод, алуминиумска / Мил�

DEN 127.20 -140 %

CAT6 етернет лепенка кабел за поврзување На LANs Или На Интернет Идеален за употреба со 1001000 БАЗНИ МРЕЖИ RJ45 п

DEN 1.67 -140 %

перформанси До 250 MHz и 1 Gbit / s Овој кабел нуди високи перформанси на исплатлив начин МАКСИМСКИОТ КАБЕЛ е о�

DEN 2.67 -140 %

Совршен за 10gb мрежа до 328ft(100m).2, за што е потребна чиста гола бакарна жица во комуникациските кабли...

DEN 223.52 -140 %

Quablecreation обезбедува во 24месечна услуга за врвна гаранција, доколку имате какви било прашања, ве молиме к�

DEN 2036.64 -140 %

Висококвалитетниот Кабел Cat6 Заштитен Со Чист бакар, отпорен и флексибилен, има неколку изолациони слое�

DEN 380.64 -140 %

Интернет кабелот Со високи Перформанси Е оценет Со Cat6; етернет кабелот со 24 AWG бакарна жица обезбедува у�

DEN 2399.84 -140 %

❤️ ??????????? & ?????????????? : Нашиот кабел доаѓа спакуван во кутија за лесно влечење без проблеми и заплеткување

DEN 3.33 -140 %

Оваа ставка е од Нашиот Бренд " АКЛ " ние ви нудиме Мачка.6 Прав Агол Клучен Камен Спојка Бела Пакет од 10...

DEN 1183.20 -140 %

Фламерезистент / Отпорност На Удар Едноставно вметнете ги каблите следејќи го кодирањето во боја и прит

DEN 3025.44 -140 %

2 во согласност, etl потврден, Ethernet Lan Печ Кабел, претходно прекинат СО RJ45 конектори и достапен во широк спе

DEN 312.00 -140 %

5е И Мачка Довод преку спојки за апликации за глас и податоци Карактеристики 50микрони позлатени игличк�

DEN 2.00 -140 %

Висококвалитетниот Кабел Cat6 Заштитен Со Чист бакар, отпорен и флексибилен, има неколку изолациони слое�

DEN 1.33 -140 %

Може да се користи за директно поврзување на два компјутери за пренос на податоци Може да се користи и к�