.

.

Попуст
Ченфек Детски Слушалки, Слушалки За Деца Деца Девојчиња момчиња со Ограничена Јачина на Звук од 85dB, Преклопливи Прилагодливи На Слушалки за Уши со Микрофон Од 3,5 mm П

Ченфек Детски Слушалки, Слушалки За Деца Деца Девојчиња момчиња со Ограничена Јачина на Звук од 85dB, Преклопливи Прилагодливи

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Покрај тоа, мемориските протеински перничиња за уши, исто така, можат да му помогнат на вашето дете да го намали заморот, да го носи долго време без да предизвика непријатност во ушите и главата, намалувајќи ја непријатноста во телото на детето и нема потреба Да се грижите за употребата На вашето дете За Време на употреба Повредени. Покрај тоа, мемориските протеински перничиња за уши, исто така, можат да му помогнат на вашето дете да го намали заморот, да го носи долго време без да предизвика непријатност во ушите и главата, намалувајќи ја непријатноста во телото на детето и нема потреба Да се грижите за употребата На вашето дете За Време на употреба Повредени. €Hi-Fi Стерео : стерео детските слушалки имаат одличен звук, приклучокот од 3,5 мм е компатибилен со сите уреди за приклучок од 3,5 мм, помогнете им на вашите деца да го слушаат прекрасниот и вистински звук на светот. ●Заштита на слухот За Ушите На Децата● : нивото на ограничување на јачината на звукот на детските слушалки е специјално поставено на 85d B, што може ефикасно да го избегне звукот на децибели предизвикан од долгорочно изложување на звуци со висок тон на слухот. ●Удобни Детски Слушалки● : Симпатичен дизајн, извонредна изработка, слушалките користат ултра лесни, ултра удобни материјали, перница-мека лента за глава, многу удобна за носење. Кабелот за слушалки со најлонски кабел, исто така, гарантира долговечност, а одличниот звук оди рака под рака со одличната изработка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 479.84

Затворен грб, пренослив дизајн Преклопува рамно за лесна преносливост Прилагодлива лента за глава за у�

DEN 0.67

Голема единица за звучници од 50 мм која е идеална за репродукција на танцова музика Висококвалитетно ку

DEN 383.84

Долго притискање волпостојано ќе ја намалува јачината на звукот на минимум, ќе се слушне звук "ди ди" ког

DEN 639.84

МИКРОФОН ЗА ПОНИШТУВАЊЕ БУЧАВА : CVC8.0 интелигентно го филтрира амбиенталниот шум што може да го отежне в�

DEN 1.00

Дизајниран За Деца.Технологија За Поврзување : Жичен Мал, Лесен Дизајн Над Главата Со Перничиња За Уши О�

DEN 790.88

Оптимизираните дијафрагми ја подобруваат прецизноста и перформансите на басот и високите тонови...

DEN 751.84

Можете дури и да играте, паузирате, одговарате и завршувате повици со притискање на копче...

DEN 2.33

Тоа е идеален подарок за мали деца, девојчиња, момчиња, студенти или обожаватели кои играат улоги.0 техно

DEN 799.84

Лесно поврзување Со Bluetooth со NFC со еден допир До 20 часа траење на батеријата 30мм неодимиумски драјвери за

DEN 523.20

ЏБЛ Безжични Слушалки Рамни преклопни, Лесни и Удобни 11Часовно Траење На Батеријата, Полнење За 2 Часа...

DEN 95.84

ПОДОЛГА УПОТРЕБА И СУПЕРИОРНА УДОБНОСТ : кожата Од Професионален степен е дизајнирана за долгорочна из�

DEN 3.00

Ослободете ги рацете од вашиот паметен телефон Удобно и издржливо Премиум аудио гласовни команди и кон�

DEN 3.33

ЈК Аудио ЦН113 Адаптер Кабел ЈК Аудио 1 Година Ограничена Гаранција Конектори : 1 / 8" (3,5 мм) миниџек1 / 4" (6,35 м

DEN 3.00

[Висококвалитетен стерео Излез] слушалките за деца ТСМАИКА имаат корист од моќните драјвери од 40 мм и ди

DEN 0.33

?①Лесни и Преклопливи Слушалки За ултра лесни деца нема да ги направат ушите на детето непријатни дури �

DEN 1.67

Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нашата продавница, услугата за клиенти ќе ви одг

DEN 2.33

Хамилтон Бул СлушајтеУОди Personal СлушалкиЕЗГајбаХамилтон Бул 1 Година Гаранција Слушалки : Личен, Дизајн

DEN 199.20

Таа работи во лиценцатаслободен 902927 МХЗ ИСМ бенд Забелешка : овој систем бара толкувач на човечки јазик,

DEN 79.84

Прилагодлива лента за глава за удобност и сигурно вклопување 3,5 мм приклучок и 4 стапки кабел Длабока ба�

DEN 3.00

Ушни Перничиња За Ослободување од притисокприлагодливата лента за глава со вртливи ушни влошки е дизај

DEN 235.04

2.0 Стерео Канал Микрофон во линија со Контрола На Повик и Кабел без Заплеткување Позлатен 3,5 мм Приклучо�