.

.

Попуст
Jackек Sealey - Sealey Parallel Pin Punch Set 6PC

Jackек Sealey - Sealey Parallel Pin Punch Set 6PC

DEN 437.44

Количина на стоки
Достапно

Содржина : 1,5 x 150, 3 x 150, 4 x 150, 5 x 150, 6 x 150, 8 x 150mm. Високо ефикасно. Лесен за користење. Содржина : 1,5 x 150, 3 x 150, 4 x 150, 5 x 150, 6 x 150, 8 x 150mm. Високо ефикасно. Лесен за користење. Зацврстени и калено хромирани челични удари на ванадиум. Хемиски зацрнет за дополнителна отпорност на корозија. Испорачано во случај на складирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

Погодно за удирање букви во челик и железо со постојани карактеристики на пишување како DIN 1451...

DEN 350.88

Лесно за работа : Работниците во поставените удари и длето можат да ја завршат својата работа поефикасн�

DEN 133.28

5 / 16 "x 41 / 2" Prick Punch, Carded 5 / 16 "x 41 / 2" Prick Punch, Carded 5 / 16 "x 41 / 2" Prick Punch, Carded 5 / 16 "x 41 / 2" Prick Punch, Carded 5 / 16 "x 41 / 2" Prick Punch, Carded

DEN 3.00

Направено од висококвалитетен материјал хромванадиум челик Rustproof облога со силна отпорност на корозиј�

DEN 3.00

Пневматски ролна игла удар 7 / 16 "x 6" Пневматски ролна игла удар 7 / 16 "x 6" Пневматски ролна игла удар 7 / 16 "x 6" �

DEN 1004.80

Не е лесно да се биде свиткан или деформиран кога работите Не е лесно да се биде свиткан или деформиран к

DEN 164.48

Направено со челик, со голема цврстина и отпорност на абење, што го прави потрајни, анти и антиоксидациј

DEN 0.67

Целиот процес на производство од А до З на сите алатки за швајцарски алатки се спроведува во нашата швај

DEN 700.48

Направено да ги издржи дури и најтешките работни места Дизајниран со корисникот во умот Одговара за да �

DEN 1.00

Големина Вкупна должина : 250мм / 10 "; дијаметар на Шанк : 2,5мм / 0,1"; Дијаметар на главата : 6мм / 0,24 "; Дебелин�

DEN 1093.92

Над 300 луѓе се на работа овде и во нашата американска подружница Rennsteig Tools, Inc Со пластична кутија...

DEN 1577.60

Панч за нокти 3.2мм (1 / 8in) Панч за нокти 3.2мм (1 / 8in) Серија за нокти SB3732 се произведуваат со пластична рачка �

DEN 2.33

【Апликација】 Пријавете се на индустријата за обработка на фиттер, производство и механичко одржување.

DEN 223.84

Боја : Црна Произведено во Тајван Се користи за инсталирање и отстранување на иглички и шахти и за усогл�

DEN 1.00

Име на производот : четка за челична жица цевка; Материјал : Не'рѓосувачки челик, метал Боја : сребрен тон,

DEN 2.00

4 парчиња ролни за почетнички удари : 1 / 16 ″, 5 / 64 ″, 3 / 32 ″, 1 / 8 Сите големини потребни за стандардно одржув

DEN 1.67

✅ Долг погон игла удар, 5 / 16 инчи ✅ Ставка : Панч со долг погон ✅ Големина на врвот (внатре) : 5 / 16 in ✅ Дијам

DEN 3.00

Set Сет за удар на нокти, 3 парче ✅ Големини на обележување : 1 / 32 in., 1 / 16 in., 3 / 32 in ✅ Боја кодирана и запечате�

DEN 0.33

Панч на ноктимал и лесен, пролетнатоварен дизајн што може да ја направи вашата работа поефикасна не бар

DEN 2.00

Мал и лесен дизајн наполнет со пролет ја прави вашата работа поефикасна.size : приближно...