.

.

Попуст
Rarun.p Плери за филтрирање на нафта што може да се отстрани за заклучување на вис за заклучување, алатки за поправка на автоматско поправка

Rarun.p Плери за филтрирање на нафта што може да се отстрани за заклучување на вис за заклучување, алатки за поправка на автоматско

DEN 648.00

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : алатка за отстранување 1 x. Спецификација : Име на производот : Алатка за отстранување на филтерот за масло Материјал : Висок јаглероден челик Боја : Сребрен опсег на отворање : 50-90мм должина : 240мм Тип : ФИЛТЕР ЗА ФИЛТЕР ЗА МАСЛЕНСТИЈА : -Фал филтри за масло што е тешко да се отворат и да се затегнат. Пакетот вклучува : алатка за отстранување 1 x. Разновидноста на употребата е добар помошник за отворање или затегнување алатки. Материјал : Висок јаглероден челик / боја : Сребрена / Опсег на отворање : 50-90мм / должина : 240мм / тип : клуч за филтрирање на масло. -користено за да ги затегнете завртките или да отворите други прибор. -Постанато печатење на легури, предметите за стегање не се деформираат. -Нагните се задебелени и издржливи. Цврстината е голема, вилиците се стегнати, а стегањето е силно. -Секоното копче за завртки го олеснува прилагодувањето на соодветната големина на зафат. -Мапување на автомобили, велосипеди, мотоцикли, итн. Силно печат на легура, предмети за стегање не се деформирани. -Сечноста е голема, вилиците се стегнати, а стегањето е силно. Разновидноста на употребата е добар помошник за отворање или затегнување алатки.

Карактеристики на стоката

Product Name:
Oil Filter Removal Tool Material
Купувачи како што сакаат
DEN 607.84

Плери хромирани позлатени Рачки со мултикомпоненти на залепи Тестиран со VDE Плачи на рамни нос 6, 3 "со ме�

DEN 0.33

[Пакет вклучуваат : } 5 листови Галванизирана хексагонална жица мрежа 1 парчиња жица за сечење 1 парчиња

DEN 139.04

Карактеристики : Клешти со една рака со рачки натоварени со двојни лисја кои остануваат отворени додека

DEN 1.67

Апликација : Идеален За употреба во тесни простори и тешко достапни места за черупка од свеќичка и отстр

DEN 2.33

Ви благодарам! „Боја : црна со сребро како да се користи : 9“ клешти овозможуваат безбедно жици [заклучув

DEN 3.00

Покриени рачки за удобност Дополнителна долга долга долга за да достигне сè лесно Професионален квалит

DEN 2.67

Издувни стегач КЛЕШТИ ПСА, 310мм Дизајнот на гулабот обезбедува исклучително силна врска и овозможува це

DEN 139.36

4,5 "(115мм) Квалитетен прецизен ланец на носот Микро клетка, црна обложена со лисја Мазни вилици и пролетен

DEN 170.56

Материјал : Висок јаглероден челик, несипарки : Не, ширина на врвот : 5 / 32 in Материјал : висок јаглероден че

DEN 362.72

Оваа хромирана алатка од нерѓосувачки челик има нелизгачки сопствени ergономски рачки Избришете ја чист

DEN 524.48

Се одликува со зафат на цевки и назабена површина на зафат со агол на сечење од 80 степени...

DEN 0.33

Одлично за накит и други занаетчиски работи додека ги одржувате рацете удобни Изработени од нерѓосувач

DEN 433.92

Земја на потекло : Јапонија Земја на потекло : Јапонија Зафати клешти (долг тип на нос) Тон идеална алатка

DEN 2.00

Должина на рачката : 51 / 2инчи Должина на вилицата : 23 / 4инчи Дизајнот со долг дострел овозможува поголем п

DEN 2.00

Во пакетот се вклучени 12 парчиња замена на врвовите Отстранливи и заменливи совети имаат механизам за б

DEN 361.12

WIHA 30911 Industrial Softgrip Long Nose Pliers Wiha Tools USA го олеснува купувањето на брендот за врвни рачни алатки на Германија.

DEN 0.67

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Капацитет на сечење : (мека железна жица) 0,03 инчи (0

DEN 0.33

Димензии на пакетот : 7 L x0.5 h x2.5 W (инчи) Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.00

Корисна употреба кога работите во затворени области благодарение на тенкиот дизајн на главата и зашиле

DEN 3.33

RC мултифункционално моторна прицврстувач на моторот за уривање Погоден компатибилен со дијаметар на м�

DEN 332.32

Кастрационен плејер Не'рѓосувачки челик Бурдизо стил Должина од 9 инчи Кастрационен плејер Не'рѓосувач�

DEN 392.00

Две зачекори клешти за завиткување на жица Севкупна должина : 4 3 / 4 " Две зачекори со жица за завиткување �

DEN 0.67

Име на производот : клешти за нос; опсег на употреба (максимум) : 43мм / 1,7 " Должина : 50мм / 2"; вкупна големин�

DEN 2.33

Circlip клешти во директно CRV 180мм (7in) Circlip клешти во директно CRV 180мм (7in) Опис на производот Circlip Pliers во рамкит�

DEN 1064.00

11инчен права вилица дополнителна долга дофат на носот на носот црвен зафат Направено од не'рѓосувачки ч

DEN 559.20

Во челик третиран со топлина според DIN Најблиското внимание се посветува на секој детал на секоја алатк�

DEN 0.33

Вкупна должина : 5,7 инчи (144 мм) Должина на врвот : 1,3 инчи (34 мм) Ширина на рачката : 2,0 инчи (50 мм) Дебелина на

DEN 526.40

Издржлива челична конструкција со облога во прав за отпорност на корозија Без напор удира дупки во кожа