.

.

Попуст
Monster Chucking Reamers, цврст карбид, големина - 2,5 mm, дијаметар - 0,0984 , должина на флејта - 5/8

Monster Chucking Reamers, цврст карбид, големина - 2,5 mm, дијаметар - 0,0984 , должина на флејта - 5/8

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Дијаметар- 0,0984 ". Должина на флејта- 5/8". Целокупната должина- 2-1/4 ". Број на флејти- 4. Одделение- C2. Дијаметар- 0,0984". Должина на флејта- 5/8 ". Севкупна должина- 2-1/4". Број на флејти- 4. Одделение- Ц2. Cucking Reamer со директно, децимални големини - 0,0984 ", голем крајниот дијаметар - 0,0984", должина на флејта - 5/8 ", целосна должина - 2-1/4", број на флејти - 4, комофер - 45 степени, насока на сечење десно , материјал-цврст карбид, светла завршница, апликација- Ferелезна, не-ферозна, метричка големина- 2.5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 902.40

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Дијаметар за новос

DEN 2.00

0,715 "Дијаметар (+.0003" / 0 ") карбид врзан расејник 9" Целокупната должина 9 / 16 "Дијаметар на Шанк 6 флејти 2 1 / 4"

DEN 399.84

Инженеринг Praztech HSS Valve Stem Guide Reamers Долга 8,5 мм 6 инчи HSS Reamer мотоцикли, АТВ, брод, квадрат, автомобили, камион�

DEN 836.00

0,186 "Дијаметар (+.0003" / 0 ") карбид врзан расејник 4" целосна должина 11 / 64 "Дијаметар на шинк 4 флејти...

DEN 908.00

✅ Chucking Reamer, 13 / 16 in., 10 флејта, HSS ✅ големина децимална : 13 / 16 in 1.1875 Type Type Shank Machining : Taper ✅ Материјал машинск

DEN 191.84

【Тркалезна Шанк】 може да се користат со широк спектар на системи за одржување на алатки 【Необјавена а�

DEN 3.00

YOU ARE PURCHASING THE PICTUREDREAMER.SOLD BY M & J TOOLING LLCDAYTON, OHIOPRODUCT SPECIFICATIONS : CONDITION : USEDCUTTING DIAMETER : .3135"SHANK DIAMETER / SIZE : .278"LENGTH OF CUT & OV

DEN 1084.80

Светла обвивка DIN 212 Reamer Standard Материјал HSSE (челик со голема брзина на кобалт) Центимален прераспределува�

DEN 1278.40

Вие ја купувате сликата на сликар.Дод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено ди�

DEN 427.20

Цена за : Секоја флејта Тип : Права завршница : Светла димензија Тип : Децимални инчи Шанк Тип : Права став�

DEN 0.33

Компатибилност на бројот на моделот PM07, дијаметар на главата (децимални инчи) 0,4375, дијаметар на главата (

DEN 1249.60

Ова е ново никогаш не користено .47410 (обележано .4740) x .435 x 2 x 8 "OAL 6 директно флејти со десен рачен дел од HSS Chu

DEN 2.00

Вие ја купувате сликата на сликар.Дод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено ди�

DEN 800.48

✅ Chucking Reamer, 0.3115 in, 6 флејта, кобалт ✅ Материјал Машината : Кобалт Type Type Shank Machining : Straight System Систем за мерењ

DEN 2.00

Дијаметар (φd) 0,7 инчи (1,95 мм) Храна Р) 0,1 Должина на сечилото : 2,8 гал (8 L) Вкупна должина : 7,1 инчи (18 L) Дијамет�

DEN 2.67

Вие ја купувате сликата на сликар.Солд од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Дијаметар з�

DEN 3.00

Вие ја купувате сликата на сликата.Солд од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ : Состојба : Користено �

DEN 502.40

✅ Chucking Reamer, 20,5 mm, 8 флејта, HSS ✅ Големина Децимална : 20,50мм 0,8071 System Систем за мерење : Метрика ✅ Материјал

DEN 1123.20

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијамет�

DEN 1.67

✅ Изградба на градежништво, 11 / 16 in., 67 / 8 L ✅ Флејт Тип : Спирала ✅ Shank Dia : 1 / 2 in ✅ целосна должина : 6 7 / 8 in ✅ �

DEN 0.33

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Дијаметар за новости : .223

DEN 219.20

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, Охаопродукции Спецификации : Состојба : Користено дијам�

DEN 2.67

Компатибилност на бројот на моделот PM11 B, дијаметар на главата (мм) 26, дијаметар на главата (децимални инч

DEN 944.00

0,1795 "Голем крајниот дијаметар 7 / 8" должина на флејта 4 број на флејти 0,1795 "Голем крајниот дијаметар...

DEN 836.00

0,206 "Дијаметар (+.0003" / 0 ") карбид врзан мекиран ремиер 5" Целокупна должина 13 / 64 "Дијаметар на шинк 4 флејти 1

DEN 2.67

0,1507 "Голем крајниот дијаметар 3 / 4" должина на флејта 4 број на флејти 0,1507 "Голем крајниот дијаметар...

DEN 1038.40

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијамет�

DEN 1273.60

Ова е нова стара залиха .2500 (1 / 4) x .240 x 11 / 2 x 6 "OAL 6 директно флејти десното исечување на десната рака, чистач