.

.

Попуст
Bkdfd бар сапун држач за туширање, монтиран од не'рѓосувачки челик, сунѓер сапун сапун сапун за туш бања и мијалник за кујна

Bkdfd бар сапун држач за туширање, монтиран од не'рѓосувачки челик, сунѓер сапун сапун сапун за туш бања и мијалник за кујна

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Нема алатки, без вежби, без завртки, без дупки, лесна инсталација на сапун кутија : само ставете го на мазна површина, нанесете притисок и залепете. Големина : 9 см х 13 см. Сапун со сапун отпорен на корозија : Направено од храна од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик, структура отпорна на 'рѓа и отпорна на корозија, спречува' рѓа. Силна адхезија : работи најдобро на не-порозни, мазни и рамни површини, како што се плочки, стакло, огледала, не'рѓосувачки челик, акрилик, итн. Секоја просторија-висина на нејзиниот ефект на полирање, овој сапун за вшмукување на сапун не само што совршено се вклопува во вашиот Мијалник за бања, но исто така изгледа одлично во кујната!. Материјал : Не'рѓосувачки челик скок : Silversize : 9 cm x 13 cmweight : 0.2kgdraining Функција на вода може да избегне да се спушти сапунот. Х држач за сапун сапун држач за сапун за туш wallид - сапун за сапун без вежба за складирање на бања - сапун од туш од не'рѓосувачки челик.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 95.84

Решетката за сапуни за сапуни е изработено од висококвалитетен вселенски алуминиум и висококвалитетен

DEN 295.04

Овој држач за сапун исто така може да биде како декорација на countertop за дома со својот исклучителен изгле

DEN 799.20

Сапунот ротира што ви олеснува да ги измиете рацете Тој е отпорен на корозија, многу издржлив и стилски �

DEN 0.67

Направено од 304 не'рѓосувачки челик, густ материјал, ситно полиран, издржлив Ако најдете какви било проб�

DEN 375.52

Бања и мијалник Неговиот едноставен и модерен стил на дизајн може совршено да одговара на вашиот сапун

DEN 785.60

Преносен сапун за креативна хартија, сапун сапун сапун сапун сапун Чувајте ги рацете чисти кога сте дал�

DEN 352.00

Рационализиран триаголен дизајн на картички спречува сапун да се натопи во вода за да се спречи лизгање

DEN 0.67

, издржлив, отпорен на прашина Лесен за употреба и чистење Погодно е за бања или кујна да постави сапун, с

DEN 1132.80

Тип : сапуни сапуни Материјал за јадење : бакар Завршување на површината на држачот : Chrome Боја : злато, роз

DEN 2.00

Држачи за сапуни за патувања Нашето сапунско јадење може да се стави во бањата, тушот и кујната за ефика�

DEN 111.84

Материјал : Бела смола / Трим од не'рѓосувачки челик Цврста смола Чисти линии Воведување на новиот изгле�

DEN 998.40

Мултифункционално исцедено сапун сапун Рационализиран дизајн, така што сапунот повеќе не се впива во в�

DEN 3.33

Многу корисен сапун за семејна употреба Удобен и уреден декор за употреба на бања и кујна Едноставен ст�

DEN 0.67

Облик на лисјата на држачот на бар сапун : Бања и мијалник. Задебелен држач за сапун во форма на лисја : С�

DEN 262.40

Аерискиот дизајн е добар за одвод на вода Со 2 пијавки, може да се прикачи на wallидот што помага да се зашт�