.

.

Попуст
6pcs црвен нокти Арт Арт во прав сјајни сјајни, црвен хром за нокти во прав 3Д холографски кристал дијамантски нокти во прав Ден на в Valentубените Новогодишни свадбени д

6pcs црвен нокти Арт Арт во прав сјајни сјајни, црвен хром за нокти во прав 3Д холографски кристал дијамантски нокти во прав

DEN 127.84

Количина на стоки
Достапно

Многу мазно за да избришете убав ефект. Модел : Како што сликата покажува боја : црвена нето содржина : околу 38,5g (со шише) Ефект : големина на блиц : 3*3*1,8 см Како да користите : Чекор 1 : Подгответе ги ноктите со UV базен гел и UV гел лак . Чекор 2 : Нанесете го UV-горниот слој на UV и излечете го под УВ ламба или LED ламба додека не се исуши. Лесно за примена на природни или вештачки нокти 2. Направување на ноктите пенливи и додавајќи сјајни бои на ноктите 3. ? [Изненаден подарок] : Сјајот на ноктите со црвен дизајн, додава силна атмосфера на Денот на вineубените и новогодишната атмосфера и силниот сјај, е најдобриот подарок за пријателите и роднините. Чекор 3 : Користете стап за очила за да го одберете прав и да го запалите на ноктите Чекор 4 : Повторете го чекор 2 и 3 додека не сте задоволни од ефектот. Погодно за домашна употреба или професионална употреба. ? ? Може да се користи со влакна или прајмер за сјај за да ја направите вашата искра да трае подолго.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 111.84

и може да се комбинираат со сите UV гел лак за нокти, прашок за натопи и сите прав за нокти Холографските 3�

DEN 1.67

Додатоци за Nail DIY : Овие сјајни сјајни за нокти за уметност на ноктите можат да ги задоволат вашите потре�

DEN 1420.80

Одличен подарок за loversубителите на ноктите, професионалци или почетници Боја : црвена Комплет за сјајни

DEN 3.33

Бои во прав на ноктите сјајни нокти на натопување во прав Поставете јасно полско огледало во прав од роз

DEN 1.33

Напредната технологија ја прави трајна и чип.6*2cmgros е да се примени основата на вториот чекор е да се избе

DEN 3.33

Совршен за домашна употреба и салон за нокти Можете исто така да ги примените заштитените нокти за сјај

DEN 47.84

Тип на ставка : сјај за нокти Нето WT : 0,5g / кутија Материјал : пластика Количина : 1 кутија Големина : 1мм, 2мм,

DEN 127.84

и може да се комбинираат со сите UV гел лак за нокти, прашок за натопи и сите прав за нокти...

DEN 1030.40

Боја : FY1207 Тежина : 28g Количина : 1box Број на модел : BSLFY12 G Материјал : ПЕТ Холографски разнобојни лисја од ли

DEN 1600.00

Домашен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка или сестри и одлични за забави / Свадба / топка за кост

DEN 2.67

Имајте убав шопинг! прав за нокти Совршен за домашна употреба и салон за нокти Поставени декорации за сј

DEN 1.33

Нацртајте ја секоја шема што ви се допаѓа на филмот со моливи Четкајте го лепак до нацртаната шема, став�