.

.

Попуст
1/8 x3/4 иглички за даул | Преку зацврстен | 0,001 преголема | Легура | Обична завршница | Инч |

1/8 x3/4 иглички за даул | Преку зацврстен | 0,001 преголема | Легура | Обична завршница | Инч |

DEN 752.80

Количина на стоки
Достапно

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година. Чувствувајте се безбедно кога купувате од etет!. Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година. Чувствувајте се безбедно кога купувате од etет!. Corporationе etет фитинг и снабдување корпорација го продава пинот Даул, преку зацврстена, 0,001 преголема рамнина, легура (инч) од 1946 година. Доверба во џет за да ви испорача висок квалитет на сврзувачки елементи!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Користејќи дупки за примање, игличките на Доул користат триење за да држат делови од склопот заедно...

DEN 2.33

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година...

DEN 1.33

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : 1 / 16 "Инч Номинална должина на пинот : 1 / 4" инч...

DEN 1.67

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : 1 / 4 "инч Номинална должина на пинот : 1" инч...

DEN 5551.84

Номинална должина на пинот : 80 мм инч Номинална должина на пинот : 80 мм инч Апликации / предности : Широк с�

DEN 214.40

Пиновите на Кливис се користат за да се обезбеди Кливис на товар со тоа што ќе се пробие низ дупките на п�

DEN 4191.84

Пролетни иглички * Склопен тип Произведени до ASME B18.8.2 Спецификации Исто така познати како ролни, разделе

DEN 689.60

Номинален дијаметар D X L : 0,08 x 0,4 инчи (2 x 10 mm) Пакет : торба Пролетен челик Површински третман : третман на AC

DEN 1345.60

Fiftured Isplays Извлечете ја иглата на Dowel метрика M5 x 50 обичен легура челик +0,004 до +0,009мм толеранција лесно под�

DEN 1.33

✅Версал : Идеално за користено во микро мотор, уреди за домаќинства, гаража за автомобили, работилница, �

DEN 0.67

Црна рачка "L" со ослободување на копчето за месинг на месинг 0 62 (5 / 8) во номинален дијаметар 4 во должина н

DEN 242.08

Најчесто се користи за задржување на делови во фиксна позиција или за зачувување на усогласувањето Ком�

DEN 1.33

Земја на потекло : Кина Должина на пакетот : 4.0 " Ширина на пакетот : 1,8" Висина на пакетот : 5.5 " Опис на произ

DEN 277.28

Дијаметар : 3 / 32 " Засилени споеви Стил : Нема глава Засилени споеви Полици за поддршка Градежни играчки...

DEN 1002.08

Цена за : Пакет од 10 пролетни пинови Тип : Слотиран систем на мерење : Метрички Тип : Пролет на прицврстува

DEN 2.33

Залепени пролетни иглички* Склопен тип Произведени до ASME B18.8.2 Спецификации Исто така познати како ролни

DEN 47.84

100% сосема нов и висок квалитет Убава рачно изработена брош за себе или сакана Усогласување : 100% сосема н�

DEN 275.04

Дијаметар : 20 парчиња M6x6 Е прилагодено : да Број на модел : M5 X6 M5 X12 M6 X6 Снабдувања на DIY : Метал Сертификациј