.

.

Попуст
10 парчиња теренот 3,5мм 4WAY/PIN-завртка за завртки на завртката Блок конектор w/права пинска зелена боја приклучок за видови на небото

10 парчиња теренот 3,5мм 4WAY/PIN-завртка за завртки на завртката Блок конектор w/права пинска зелена боја приклучок за видови

DEN 379.20

Количина на стоки
Достапно

Завртки за блок конектор за завртки. Терен 3,5мм. Директно-пин 4way/игла. Тип на приклучок. 300 V 8а. Завртки за блок конектор за завртки. Терен 3,5мм. Директно-пин 4way/игла. Тип на приклучок. 300 V 8а. Материјал - Куќиште : PA66 UL94 V -0 - Контакт : Фосфор бронза, Ni обложена - ПИН за лемење : месинг, калај позлатен - завртка : М2, челик, цинк позлатен електричен - номинален напон : 300 V - Оценета струја : 8А - отпор на изолација : 5000mΩ/ 1000 V - Отпорност на контакт : 20 MΩ - Застој на напон : 2000 V/1min - опсег на жица : 26 ~ 16awg Механички и оперативен амбиент - вртежен момент : 0,2nm - должина на лента : 5 ~ 6mm - temp.range : -40 ° C ~+105 ° C - Макс лемење : +250 ° C 5sec.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 135.84

5 компјутери Број на редови по ред : 3 5.08mm Бакар Заштита на животната средина Прав приклучок Прав пин Терм

DEN 121.92

(1 компјутер) Број на иглички по ред : 8 број на редови : 1 5мм терминал од типот на пролетта P = 5mm 5mm KF2365.08p...

DEN 2.00

10 компјутери 5мм редови : 1 игла : 2 Терминал за завртка на иглата P = 5mm 5mm DB301 V5.02 PBкомпјутери 5мм редови : 1 иг�

DEN 151.52

Дизајн на врвна жица : Дизајн на врвна жица, посилна сила за стегање, тој е најдобриот избор за замена на �

DEN 0.67

Оригинален дел за замена на OEM Огките на Блодет го издржаа тестот на времето да станат комерцијален вода

DEN 1081.60

Земја на производство : Кина Материјал : Метал Нето тежина : 94g Содржина на пакетот : 1 x 13 Позиција Термина�

DEN 1.67

Издржан напон : AC 1000 V; Количина на пол : 4 Полјак; Внатрешен дијаметар на конецот : 7мм / 7 / 25 " Име на артикал

DEN 119.04

10 компјутери 2.54mm 2*6p директно конектор за крава IDC (Bull Horn / Jane Cow) преку дупка, P = 2.54mm 0,100 "2.54mm месинг 321012 SG0 ABK00

DEN 1.00

Спојки Конектори за обврски за спојување HDCHE006 Завртки за завртки 500 V Индустриски правоаголен авијациск

DEN 202.24

Име на производот : Поврзувачки пост; Материјал : Пластика, метал Главна боја : 5 парчиња x црвена, 5 парчињ�

DEN 2.33

Широка применливост : Овој тековен терминал е широко користен во електронски инструменти, индустриска �

DEN 135.68

Име на производот : БАРИЕР ТЕРМИНАЛНО БЛОК; МАТЕРИЈАЛ : Метал, пластика Оценка : 600 V, 45 A; Полјаци : 5 позициј

DEN 139.52

2 позиции, терен од 5мм, конектор за блокирање на терминални блокови на PCB Оценета вредност : AC300 V 10 A...

DEN 2.00

10 парчиња 5.08мм редови : 1 реда : 2 приклучок за терминален блок P = 5.08mm приклучок 5.08mm HT508 K 5.082p 10 парчиња 5.08мм

DEN 1.67

(1 компјутер) 2x30p Pitch P = 2mm IDC конектор (Horn / Jane) PlugIn, p = 2mm 322030sg0blt2 (1 компјутер) 2x30p Pitch P = 2mm IDC конектор (Horn / Jane) Plug

DEN 201.76

50 парчиња по пакет Наведен UL Влегување на заштитена жица со фолија Влез на хоризонтална жица...

DEN 168.00

Име на производот : терминален блок; модел бр : 3012p Главен материјал : пластика; номинална вредност : AC 300 V 1

DEN 1347.20

Изолација од класа Б, терминал за завртки Горна монтажа на заградите Двоен пол единечен фрлање нормално

DEN 140.48

Име на производот : Терминален блок на завртки; Материјал : пластика Оценета вредност : 8а, 250 V; столбови : 1

DEN 643.20

Добра изведба : Малиот и компактен конектор за терминали не зазема премногу простор за употреба, што е п�

DEN 1590.40

Име на производот : Терминален блок на завртки; Материјал : пластика Оценета вредност : 10 A, 300 V; ПИН БРОЈ : 1

DEN 200.00

10 компјутери 5.08мм Број на редови : 1 број на иглички по ред : 11 терминали на приклучок за приклучок на игла

DEN 2.67

PF083 A 250 VAC 10 A 8 ПИНСКИ ТЕРМИНАЛНИ ЗА ВРАБОТУВАЕ НА РАБОТНИЦИ ЗА ПАРТИВНИЦИ ЗА ПОВЕЕ НА ПРОИЛЕЦИЈА : Основа

DEN 1420.80

Одличен материјал : Овој приклучок за банана од 2мм е од одличен материјал, изработен од месинг од никел �

DEN 131.68

2 компјутери 5,00мм број на ред : 1 пин : 4 приклучок за терминал P = 5mm приклучок 5,00 mm KF2 EDGKA5.04 P 2 компјутери 5,00м�

DEN 1478.40

Широка алатка : широко користена во електронски инструмент, индустриска опрема, инвертер, машина за зав�

DEN 128.00

Терминалите се изолирани едни од други Боја : јасен, бронзен тон, црна; Содржина на пакет : 2 x БАРИЕР ТЕРМИ

DEN 1.00

Morris Products е врвен производител на осветлување и електрични производи кои вклучуваат мерачи и тестери, ор