.

.

Попуст
Иглички за притискање на цевки за тестирање, 1/2 , разновидни бои, пакет од 60

Иглички за притискање на цевки за тестирање, 1/2 , разновидни бои, пакет од 60

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

60 pushpins. Контејнер за складирање на цевки за тестирање. Експериментирајте со нови канцелариски материјали со овој контејнер на Push Pins Поставете постери или трудови на билтени. Контејнерот во форма на цевки додава ладен изглед и нуди едноставно складирање за неискористени иглички.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

Димензија : Малиот дијаметар на зелена топка е 0,3 см / 0,13 инчи; Вкупна должина : 1,5 см / 0,59 инчи; Правилната

DEN 248.00

Пинк затегнувачки лента за затегнување директно игла вратило од 3 / 8 ", простор за заклучување 41 / 4" игли�

DEN 2728.64

Високо фосфор, ФДА во согласност, хемиски отпорен, никел позлатен колек и тело FM Oпрстен Хемиска, корозиј

DEN 95.84

Може да се залепи во мапи, билтени, wallидни графикони, календар, списоци што треба да се прават, итн 5 разно

DEN 63.84

Наменето за повеќекратни намени : Идеално за држење листови хартија за печатач, белешки, фотографии на т

DEN 127.84

Челичната игла на Pushpin може лесно да се вметне во цврсти површини како што се плута табли, билтени, табли

DEN 772.80

Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 12мм / 0,47" Боја : тон на бакар; Тежина : 27g Име на производо�

DEN 2568.80

Стакло засилен најлон 6,6 тело Прстен за грабнување од не'рѓосувачки челик Е во согласност со IS 14743...

DEN 2.00

Голем опсег на големини на клип во двете рамни кружни форми за да ги покрие повеќето барања за кабел...

DEN 1.67

Не се грижите за лесно деформација или бледнее, што обезбедува долгогодишна употреба Широка апликација

DEN 1003.20

100% гаранција и без ризици, се чувствуваат слободно контактирајте со нас директно ако не сте целосно зад�

DEN 1.00

Големина на дијаметар од 1 инч Умре удрен со емајлиран позлатен игла Детален игла со одличен контраст...

DEN 127.84

Силен материјал : издржлив и силен за употреба, обезбедете дополнителен силен зафат за вашите документи

DEN 182.72

Месинг позлатен финиш Цврсти шанки Остри точки за лесно пенетрација Широки глави за да се спречи лизгањ

DEN 175.84

Премиум материјали : Овие суккуленти патеки се изработени од сигурен метален и пластичен материјал, не �

DEN 0.33

Е прилагодено : да Број на модел : 16 Снабдување со DIY : Метал Тип на ставка : Таки Е прилагодено : да Број на �

DEN 649.60

Вашата зачудувачка, подготвена мапа за пинови за притискање на пинот 100 пинови во мешавина од црвена, бе�

DEN 2.33

Занаетчиски средства за облека : Одлична изработка, посветувајте максимално внимание на сите детали за

DEN 2.67

★ Карактеристики : Дизајн на облик на игла за сила за магнетноапсорбирање, лепак со голема јачина Сите П

DEN 1.67

Поради различни прикази на екранот, може да има мали разлики во боите 【Мултинамена】Овие притисоци се к

DEN 0.67

, Можете лесно да создадете убави занаети со рачно изработени DIY., Можете лесно да создадете убави занает

DEN 2.00

Дизајнот има 9 / 16 "ширина на главата Остриот крај на крајните прободувачи чисто низ трудовите Висококва

DEN 1.00

големина : m12 × 15мм / 0,47 "× 0,59" (d*l) ⭐ Пакажот вклучува : кутија со 100 парчиња започнува со иглички за притис�

DEN 2.67

Сите компоненти во Prestolok PLM се без силиконски FM Oпрстен Фалсификувани форми Колет технологија Фалсифику�

DEN 1.33

Вкупна висина : (издржлива во употреба) 25мм / 1 "; Дијаметар на главата : 30мм / 1,2" Боја : Бакар безгрешен тон; �

DEN 301.76

Гаранцијата на производителот не смее да се применува 100 x бели пинови за цртање 100 x шарени иглички за цр�

DEN 0.67

Овие влезови се изработени од ABS и челична точка, ги прават овие уникатни торбички покорисни Мали патеки

DEN 111.84

[Квалитетен материјал] Црните иглички на палецот се изработени од квалитетен процес на метал и позлата,