.

.

Попуст
Sandvik Coromant C6-SL70-RX-045-050M Coromant Capto to Coroturn SL70 адаптер, 2013.2 Coropak, CX-SL70-R/LX код за алатки

Sandvik Coromant C6-SL70-RX-045-050M Coromant Capto to Coroturn SL70 адаптер, 2013.2 Coropak, CX-SL70-R/LX код за алатки

DEN 13456.00

Количина на стоки
Достапно

Коротурна ставка, вртење. Системи за алатки, стандард. Досадни адаптери за бар (не-ротирачки). Коротурна ставка, вртење. Системи за алатки, стандард. Досадни адаптери за бар (не-ротирачки). COROTURN SL COROMANT CAPTO 45 степени адаптер за вртење на алатки за алатки Стил код CX-SL70-R/LX Coromant Capto System System или Center Bolt Clicking Pack од 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1196.80

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 22.000 вртежи во минута Производст

DEN 1.33

Полски живот на производот : Неопределено Овој производ е држач за алатки MSS Овој производ е произведен �

DEN 1.00

Најдобро можно вкупно читање на индикатори Тенок профил за обработка на тешко за да се достигнат места..

DEN 1.33

Вежби со разменливи глави за сечење Алатки за дупчење, стандард Corodrill 870 Земја на потекло : Шведска Вежби

DEN 2.67

Вие ги купувате на сликата HSKA 80 SHRINK FITTOOLHOLDER.SOLD BY M&J Alting Llcdayton, спецификации на охиопродукција и / или етик�

DEN 1000.00

Вие ја купувате сликата за сликање Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ Етикетирање : Сос

DEN 3.33

Вие го купувате држачот на алатката за вртење на сликата.Сод Од m Недостасува хардвер Види Сликарханк Го

DEN 0.33

Вие го купувате држачот на алатката за вртење на сликата.Солд од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДИКТ Спецификации :

DEN 1017.60

Вие го купувате држачот на Picture Tool Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ Етикетирање : Сост

DEN 15995.68

Ситните серијации брзо копаат во површината на работното парче и обезбедуваат безбедно стегање.Ситна с

DEN 1.67

Придобивки од семејството на овој производ : IngenioSerration Lock (SL) интерфејс е исклучително стабилен и ви овоз�

DEN 13339.52

Прицврстување на површината со канџи за повеќе зафат Кога станува збор за високиот пренос на вртежен мо

DEN 1113.60

Рачен основен монтиран кран, 500 lb, висина под распон : 16 ft Оваа листа е за секоја Рачен основен монтиран кр

DEN 3.33

570200 3232м Системи за алатки, стандард Досадни адаптери за бар (неротирачки) Коро Свртете SL Брза промена на

DEN 10340.96

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 25.000 вртежи во минута Производст

DEN 2.00

Коромант Капто Надворешни SL адаптери Системи за алатки, стандард Досадни адаптери за бар (неротирачки)..

DEN 1.00

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Ко

DEN 2.33

Димензии на пакетот : 3 l x 1 h x 1 w (инчи) Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Кореја, Република (Југ)...

DEN 1307.52

Синхрона храна или затегнувањекомпресија, држачи за брзо ослободување Стандардни и системи за прислуш�

DEN 1.00

Вие го купувате држачот на Picture Tool Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификациите на ohioproduct и / или обележувањето : Сос

DEN 1453.12

Негативни држачи за прицврстување на гребло и држачи за алатки за заклучување Вметнете безбедно држено

DEN 11142.40

Работните делови за флексибилност можат да се стегнат на внатрешниот и надворешниот дијаметар со помош

DEN 2.00

Ситна серија 1,5 mm x 60 ° Прицврстување на површината со канџи за повеќе зафат Растојание помеѓу дупките 30

DEN 2.33

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Користено Колета Т�

DEN 2.33

Единици за сечење на Коромант Капто, надворешни Алатки за вртење, стандард Држачи, алатки за вртење за н�

DEN 114.40

Клим TNSB3 B Се вклопува во некои држачи за надворешни навојни и жлебови во стилот на изрез...

DEN 1.00

Балансирање на оценка : Врз основа на G63 / 15,000 вртежи во минута Швајцарија направи прецизност на орев...

DEN 1020.80

Држач на алатката за затегнување, големина на големина HSK50 A Оваа листа е за секоја Држач на алатката за з

DEN 1980.96

Површина на земја за нормален контакт помеѓу копчето за задржување и држач Опремено со лева завртка со �