.

.

Попуст
2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло со сензор за самракот до зори за детска соба, расадник, кујна, ходник пастелно розово сино апстрактна мермер?

2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло со сензор за самракот до зори за детска соба, расадник, кујна, ходник

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Употребата на заштеда на енергија и долг живот на LED извор на светлина, може да вежба работа повеќе од 50000 часа 4. Вклучете ја моќноста, ноќната светлина според осветленоста на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED. Вклучете ја моќноста, ноќната светлина според осветленоста на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED. Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога амбиенталното осветлување станува недоволно. Најдобри подароци : уникатен и забавен дизајн, оваа ноќна светлина би направила прекрасни подароци за роденден, Божиќни подароци, посета на подароци или фестивали подароци на вашите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели и сл. Може да го натерате да пролеете малку светлина во ходникот, кујната или бањата инаку може да се најдете како да се карате во темница. “ Во ноќната светлина 1. Тие ќе го намалат нивото на осветленост ако некоја амбиентална светлина е близу која ја намалува целокупната потрошувачка на енергија и е убава карактеристика. Користено : топла лесна ламба покрај креветот за доење и за спална соба, бања, кујна, ходник, скали.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 280.96

40inch напон : ≤36vбатерии со напојување со 3 AAA (не се вклучени) повеќенаменски, може да се примени како ноќна

DEN 0.33

Електрична ноќна светлина Декоративна тема „Најдобри пријатели“ во која има виолетово кутре Електрич

DEN 459.20

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : само треба да ја излупите налепницата на грбот и да ја залепите каде сакате Секој�

DEN 207.84

Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога амбиенталното осветлување станува недоволно

DEN 0.67

Отстранете ги внатрешните филмови и ставете го капакот, исто така е малку ноќно светло во кревет...

DEN 3.00

3Д оптичка илузија ноќно светло светло Интересен дизајн : Дизајнот е елегантен и интересен, елементите з

DEN 1.00

Оваа светла тропска светлина е идеален додаток за привлекување око на вашата партиска маса...

DEN 207.84

Така, можете да ја прилагодите осветленоста на заштитата на очите според вашите потреби Креативен Пода�

DEN 2.67

02apower : 0,5 врвови за употреба : Приклучете ја моќноста, ноќната светлина според автоматската осветленост �

DEN 2.67

Фотокондуктивната отпорност во ноќното светло ја открива надворешната светлина Употребата на заштеда

DEN 183.20

Светло Виолетова сјај Сензор за дневна светлина Доаѓа во повеќе бои Димензии на пакетот : 4 63 инчи( Ч); 6 06 �

DEN 996.80

02 A; моќност : 0,5 W Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; Current : AC0 Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога а�

DEN 159.84

Нашата ноќна светлина со стаклена топка е изработена од Висококвалитетно Стакло, кое има добра јачина, �

DEN 1.67

Најдобри подароци : уникатен и забавен дизајн, оваа ноќна светлина би направила прекрасни подароци за р�

DEN 2.67

БЕЗБЕДНО : ноќното светло доаѓа со мека, униформа, светло што не трепери, што го прави безбедно за вашите