.

.

Попуст
Аексит од мозоци Аугери за домашни хардверски затнувачи Отстрани канализациони мијалник за чистење на цевки за водовод 1/5-инчи од 16 метри пролетен челичен кабел Цр

Аексит од мозоци Аугери за домашни хардверски затнувачи Отстрани канализациони мијалник за чистење на цевки за водовод 1/5-инчи

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Тежина : 758g; ОСНОВНА ДИА : 155мм / 6.1 ". Име на производот : мозоци од мозоци; содржина на пакет : 1 x агер за одвод. Дија. : 5,5мм / 0,22 “(835761 EWET790835 YUDR316399). Тежина : 758g; ОСНОВНА ДИА : 155мм / 6.1 ". Име на производот : мозоци од мозоци; содржина на пакет : 1 x агер за одвод. Дија. : 5,5мм / 0,22 “(835761 EWET790835 YUDR316399).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.00

Погодно и практично е во цевката со нуркање со еден клуч Дизајн на висок притисок, нема потреба да го иск

DEN 1395.20

【Безжична】, батерија што се полни , повеќе побезбедна и може да се користи повеќе од 40 пати под 4bar (58psi) �

DEN 223.84

Уникатен дизајн се вклопува преку цедилка Елиминирање на потребата за расклопување на мозоци; Не се пот

DEN 1.33

Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни од вашата набавка, нашиот оддел за нега на клиенти ве

DEN 1.00

Погодно е за мијалници, цевки во вода, канализации.Quantity : 1 персонални компјутери Лесно пристап до тешко �

DEN 1.33

Алатка за пролетни цевки, лесно исчистете ја валканата ставка во цевката, добра алатка за чистење за ваш

DEN 1035.20

Вежба напојување Може да се користи со или без вежба Совршено за вашето домаќинство Висок квалитет на п�

DEN 3.00

Поништување Design Дизајн на притисок со висок притисок】 Алатката за исклучување на тоалетот ја користи м

DEN 3.33

Повлечете ја рачката надолу, а кабелот може да се врти на 400rpm Повеќе додатоци придонесуваат многу за рас

DEN 520.00

Широко користетепластичната чиста змија од мозоци може да се примени во многу прилики и е погодна за ку�

DEN 239.20

Производот е произведен во Кина Производот е многу издржлив и лесен за употреба Лесна инсталација и лес

DEN 3.00

Алатки за напојување и додатоци Земја на производство : Соединетите држави Производител : Ридид Користе

DEN 1.00

Ако имате какви било прашања, вклучително и замена и инсталација, ве молиме контактирајте не што е можно

DEN 215.20

[Пролет на висока јачина] : Четири канџи се лесни за грабнување на најразлични мали предмети и можат да д�