.

.

Попуст
Компресирајте ја пролетта, 1 1/2x0.055 во, PK5

Компресирајте ја пролетта, 1 1/2x0.055 во, PK5

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

✅ Компресирајте ја пролетта, 1 1/2x0.055 во, PK5. ✅ Wireица Дија : 0.055 in. ✅ Пролет стапка : 22 lb-in. ✅ Целокупна должина : 1 1/2 in. ✅ Материјал : Висока жица со јаглероден челик. ✅ Компресирајте ја пролетта, 1 1/2x0.055 во, PK5. ✅ Wireица Дија : 0.055 in. ✅ Пролет стапка : 22 lb-in. ✅ Целокупна должина : 1 1/2 in. ✅ Материјал : Висока жица со јаглероден челик. 1 NCF1 Компресија пролет, прецизност, жица со висока јаглерод челик, финиш обична, целокупна должина 1 1/2 во, надвор од DIA 0.480 in, круг од типот на жица, жица диа 0,055 во, затворен и земја затворена и земја, компресирана должина 0,565 во, оптоварување 15,84 Lbs, отклонување @ оптоварување 0,72 во, пролетна стапка 22 фунти/во, ги исполнува/надминува ASTM A228, пакет 5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 1227.20

Спрингвите за компресија се изработени од висококвалитетен пролетен челик, антимагичен, тврд; висока ј�

DEN 249.60

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

DEN 2.67

Апликација : Широко користена во такви полиња како калапи за печат, метални калапи за умирање, пластични

DEN 3.00

Пролет константа (N / MM) : 46,00; Надворешен дијаметар : 0,5 инчи (14,0 мм) Бесплатна должина : 3,1 инчи (80 мм); Внатре�

DEN 1.00

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење ● Големина : Дијаметар на жица x Надв

DEN 348.48

Материјал : пролетен челик Надворешен дијаметар : 6мм 7мм 8мм 10мм Дијаметар жица : 0 Материјал : пролетен че

DEN 1510.40

Висок квалитет 304 не'рѓосувачки челик единечна светла тврда жица Материјал : 304 не'рѓосувачки челик...

DEN 419.20

Количина : 1 Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за н

DEN 3.00

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

DEN 4631.04

МФР : Серија на пролетни Корп век : Пакет : кутија Статус на дел : Активен Материјал : Музичка жица Специ

DEN 1.00

Белешка : Yellowолтата и сината главно се користат за пластично склопување на мувла Материјал : Пролет чели

DEN 536.96

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

DEN 734.40

✅ Екст пролет, алатка, челик, 1 1 / 2 ОАЛ, PK12 ✅ Wireица Дија : 0.029 in ✅ Целокупна должина : 1 1 / 2 in ✅ Надвор од дија

DEN 3.33

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

DEN 529.92

Униформно растојание, униформа стрес, стабилно враќање, добра флексибилност и добри механички својства

DEN 364.80

✅ Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 3 / 8x0.720 ✅ Wireица Дија : 0.049 in ✅ Целокупната должина : 3 / 8 in ✅ Мала

DEN 475.20

3мм дијаметар на жица 3мм надворешна ознака за дијаметар : д (дијаметар на жица) * Д (надворешен дијаметар)

DEN 377.28

Материјал : Пролет челик од 65 милиони Белешка : Yellowолтата и сината главно се користат за пластично склоп�