.

.

Попуст
WSSBK SIT UP BAR FITNESS опрема за печатот за печатници за салата за салата за вежбање на мускули

WSSBK SIT UP BAR FITNESS опрема за печатот за печатници за салата за салата за вежбање на мускули

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Име на производот : Абдоминален апарат за вшмукување чаша. Материјал на телото : челик од манган/пена/силикон. Применливи луѓе : Погоден за мажи, жени и деца. Мала големина и лесен за носење. Задебелена и мека пена, горната стапало може да биде подобро ублажено за време на вежбање, и нема да ги повреди стапалата. Име на производот : Абдоминален апарат за вшмукување на чаша. , и нема да ги повреди стапалата. Список на пакувања : 1 x Седење Аидноте : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 318.08

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме и ние ќе го решиме за вас што е можно по�

DEN 0.67

Допирот е поудобно и нема потреба да се грижите за повредување на деловите од телото кога го користите, �

DEN 2.33

Се вклопува во повеќето рамки на вратите Ако сте незадоволни на кој било начин со овој производ, ние ќе в

DEN 2.00

Обрнете внимание да не ја користите вратата на влечената лента на стаклена врата, шуплива врата или дру�

DEN 1.67

Совршено е за вашиот дом, гаража, салата или канцеларија Совршено е за вашиот дом, гаража, салата или кан�

DEN 14829.12

Шесте основни компоненти се зајакнати за подобрување на телото во сите аспекти Подлога против лизгање �

DEN 0.33

Член на теретана, попогодно и економично за повеќето луѓе Нема потреба да вежбате на wallидот или рамката

DEN 1.67

Совршено за вежбање на грб, рамо, градите, рацете, трицепс, бицепс, лати и предниот дел на апс Прилагодув�

DEN 3.00

【Дизајн на надградба】 Растојанието помеѓу двете „кука“ е намалено на 21,65 “, што го прави скоро да одго

DEN 0.33

*Опрема за повеќе функции : Мултифункционални склекови, поддршка на вертикални лифтови на коленото, скл�

DEN 6984.00

Име : хоризонтална база на вратата : 66100cm, 84130 CMoccasion : Gym / Family1*Wall Наметирана стапка за влечење, завртка*8.Наш

DEN 3.00

Бар е 27,5 "од wallидот за движење на замав 6 сидро завртки за безбедно монтирање 2" x 1 "конструкција на тешки wa

DEN 1.00

Вклучете се во огромна разновидност на вежби како, бокс и отпор Mountид монтиран бетонски тули / цврст це�

DEN 1.00

*Цврста структура и двостепена станица : Станицата за влечење лесно може да носи возач до 300 килограми и �

DEN 1759.84

Ве молиме, прочитајте го дијаграмот целосно пред инсталацијата и користењето и обрнете особено внимани

DEN 0.67

Ние продаваме само фитнес опрема, други предмети се реквизити Ви благодариме за добрата комуникација! 3

DEN 9906.88

[Мулти функција]Мултифункцијата за влечење на функцијата ве прави лесни за брада, натопи, вертикално кр�

DEN 2.33

★ Повеќе позиции на зафат ви овозможуваат да извршите најразлични вежби, од влечење до лифтови на нозе �