.

.

Попуст
The Dressmaker - 27x41 Оригинален филм Постер Еден лист се тркалаше ретка 1988 година

The Dressmaker - 27x41 Оригинален филм Постер Еден лист се тркалаше ретка 1988 година

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен. Оригинален постер за филм - не препечатување - големините се приближни. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Постерите се од филмски студија и големини се приближни. Постерот е во состојба на нане. Оригинален постер за филм Еден лист - во близина на нане и валани - многу редок постер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 824.00

Точка : Оригинален гроздобер Ариста рекорд промотивен постер за втор албум на Пати Смит Радио Етиопија..

DEN 432.00

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за промо фил

DEN 923.20

Рачно потпишано во сребрено мастило од оригиналниот илустратор Боб Масе Брилијантна, јасна литографиј�

DEN 1.00

Криза на бесконечни Земји : Смрт на рекламирање на постер за супер девојка за статуа ДК Инспириран од Geor

DEN 1.00

J B3 Nakazuri (14x20) Нерасположено Преклопено Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи...

DEN 319.84

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригиналниот постер за промо ф

DEN 399.84

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

DEN 0.33

Ова беше дадено во штандот на ДЦ во Комик Кон, 2106 Тоа е лист картички како трговски картички на разни лик�

DEN 470.40

Ова, всушност, беше прикажано во театар, има неколку ситни ознаки во аголот, е склопено, тоа е класично па

DEN 3.00

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п