.

.

Попуст
#5 x 1/2 цврсто месинг дрво завртки за овална глава соборена количина на погон 100

5 x 1/2 цврсто месинг дрво завртки за овална глава соборена количина на погон 100

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Завршен погон овална глава од дрво завртки цврст месинг. Склопена. #5. Завртки. Овие завртки со овална глава од дрво се изработени од месинг од 360 месинг, отпорен на корозија и естетски пријатно. Овие сврзувачки елементи се избор за антиквитети, куќи за кукли, минијатури, чамци, кутии за накит и сите други проекти за кои е потребна старомодна привлечност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

Завртките од дрво долги по еден сантиметар имаат без нишка, обично една третина од целокупната должина �

DEN 3.00

【Апликација】 многу погодна за дрвен мебел, налепници на кабинетот, група за нокти на кабинетот, декора�

DEN 3.33

Завртките од дрво се дизајнирани да прикачат две парчиња дрво заедно Квадратниот погон помага да се ели

DEN 3.00

Завршени рамни глави од дрво завртки цврст месинг Склопена #4 Завртки Завршени рамни глави од дрво заврт

DEN 1.00

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме сите коментари на нашите клиенти CSK Woodscrew Pozi He

DEN 1903.84

Завртки за табла со честички со погон на Филпс Случај зацврстен челик Завртки за табла со честички со по

DEN 1250.56

Frairson Drive овална глава дрво завртки за силикон бронц Фарсон 0,138 Frairson Drive овална глава дрво завртки за сили�

DEN 3.33

000 #8 x 11 / 2 "Помлада од цинк, Филипс вози рамни завртки за дрво од глава со совети за аугер и сечење грицки...

DEN 3310.40

Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Филипс 0.216 Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Фи�

DEN 3.33

Главна боја : бронзен тон Материјал : Метал Големина на низата : M8 / 0,31 инчен диа Име на производот : завртк

DEN 3.33

Специјално дизајнираната Sharp Point продира со лесно производи од дрво со леснотија Трим глава; Исто така д�

DEN 286.88

#8 Дијаметар (мајор : Макс 0,165 мин : 0,161, малолетничка : Макс 0,112 мин : 0,116) Дијаметар на главата : Макс 0,446 мин

DEN 159.84

Големина : завртка со должина од 15мм Инсталирајте : Лесно е да се работи , лесно со возачот на завртката �