.

.

Попуст
WACA BISTRO 1938225 SASER RED

WACA BISTRO 1938225 SASER RED

DEN 1152.00

Количина на стоки
Достапно

Ширина : 7 см. Должина : 7 см. Висина : 14,4 см. Том : 200 мл. Тип на чинија : Стакло за вино 200 мл. Елегантна, висококвалитетна стаклена серија од Сан. Стакло за пределот на шипката, кристално чиста, распрскувана, високо-гребење, машина за миење садови, скоро без капење на стаклото.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат