.

.

Попуст
Лемаил перика глава масажер водоотпорен електричен скалп масажер масажер за коса чистач за раст на косата вибрации шампон четка за здравствена заштита 头部 按摩器 动

Лемаил перика глава масажер водоотпорен електричен скалп масажер масажер за коса чистач за раст на косата вибрации шампон четка

DEN 1368.00

Количина на стоки
Достапно

头部 按摩器 防水电 动头 皮 头发 发育发 发育发 清洁器 震动 洗头 刷. подарок. Подарок, сопствена употреба, најдобар избор. Зелени производи, оригинална фабричка гаранција. Какви било прашања ве молиме контактирајте не. Глава масажер водоотпорен електричен скалп масажер за коса за коса, чистач за раст на косата, вибрации Шампон, здравствена заштита 头部 按摩器 动头 皮 按摩仪生 发育发 清洁器 震动 洗头 洗头 刷.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 79.84

СОВРШЕНА ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : не е важно дали вашата коса е долга или кратка, виткана или права, густа ил�

DEN 230.40

Преклопување на четка за коса за патувања со огледало мини pop up џеб чешел идеја за подароци Тркалезна ви�

DEN 111.84

Безбеден измамник на скалпот мажи, жени, деца, миленичиња и бебиња Цврста силна четка за силиконски шам�

DEN 3.33

Големите отвори овозможуваат да циркулира топол воздух, намалување на времето за сушење за 20% и намалув�

DEN 111.84

Неговите меки, но густи силиконски влакната промовираат циркулација на крвта без да се иритираат чувст�

DEN 3.33

Пакетот Вклучува; Спорнет Прего 2 Инчен Тркалезна Четка со Средства за Чистење Четки За Коса Средното ке

DEN 2.00

Количина : 6 парчиња четка за раб на косата во разнобојно Големина : Должината на алатката за четка за кос

DEN 1516.80

Влакната престануваат да пролеваат по 3 недели исто така овие четки не се за миење и стилови или за мокре

DEN 1.67

Повеќе предности : Користењето на тоа дома или во туш не само што ќе ја направи вашата коса и скалп чиста�

DEN 144.16

Четка за вратот на вратот за сечење коса : Со сапун за бричење, чаша за бричење заедно со топла вода за да

DEN 2.67

Ние би биле среќни да слушнеме од вас со прашања од производот Не грижи се за пакувањето Убаво е...

DEN 3.33

Направени со природни добиени материјали Нема да го иритираат скалпот Нежните полирани заби ја штитат �

DEN 124.96

Безбедна и издржлива : Шупната четка за коса е дизајнирана со тркалезни заби, што може да навлезе во скал

DEN 0.33

Ергономски дизајн : Четката за сушење на удар е ергономски дизајнирана со заоблена рачка за удобно чувс�

DEN 1.00

Неговата голема, контурирана површина, исто така, четка повеќе коса одеднаш за побрзо, безболно и измазн

DEN 2.33

Промовирајте природна циркулација Силиконските нуклеарни страни на нашата четка за масажер на скалпо�

DEN 159.84

Четка За Коса И Алигаторски Клипови За Коса : четката за контрола на Рабовите помага во измазнување на р�

DEN 335.20

Лесен за употреба и чистење 20x потрајни од сунѓер Работи со вазни, вода и шишиња за бебиња исто така! Безб

DEN 2.00

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Ситни и тв�

DEN 207.84

Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажувањ

DEN 2.33

Чешелот е изработен од влакната и најлон за лесно чистење Скалките можат да ја масираат главата и да го �

DEN 3.33

(Земја на потекло : Јапонија) (Земја на потекло : Јапонија) Големина на производот : Вкупна должина : 10,0 инч

DEN 0.67

Оваа мажествена рака на скалпот е соодветно за сите типови коса, вклучувајќи густа, густа, тенка коса ит�

DEN 3.00

Тоа е задолжително кога станува збор за бричење и сечење коса За чистење на влакната едноставно потопет

DEN 207.84

VIPK VIPK се стреми да ги обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите.GPPS пластика, покрај воздушнат�

DEN 1.67

Серијата за спиење има симпатичен изглед со ушите на Хјукото Козметички производи, форма на тело, нега н

DEN 1.67

Се искачи на 356120°C за 30 секунди ●Дизајн Што може да се одвојува ● стајлерот за загреана четка за коса е п

DEN 271.84

Тие ќе сакаат да ја четкаат косата и да бидат разгалени Совршената четка за нега на коса се лизга низ вла

DEN 163.20

Масажа на главата : Четката за перница од лопатка може да го масира и да го опушти скалпот, да го ослободи

DEN 239.84

Нашите четки за коса се дизајнирани во светли бои и симпатични обрасци што ќе ги сакате и уживате во удо�