.

.

Попуст
ETKEGHIP 16INCH CYLINDER FAN 550W Преносен комунален вентилатор вентилатор за вентилатор на тешкиот вентилатор на вентилаторот на вентилаторот на вентилаторот на вентилаторот

ETKEGHIP 16INCH CYLINDER FAN 550W Преносен комунален вентилатор вентилатор за вентилатор на тешкиот вентилатор на вентилаторот

DEN 2479.84

Количина на стоки
Достапно

стабилни перформанси. Заштитените мотори на импеданса содржат намотки кои имаат поголема отпорност на топлина за време на заклучување на роторот. Моќен мотор на AC : Брзина на моторот : 1420 R/мин. Спецификации : напон : 110 V, 60 Hz (производот е 110 V жици, со исклучок на приклучокот) моќност : 550 W Брзина : 1420 R/Мин Волумен на воздух : 2675-5400m³/h h Притисок на воздухот : 98-150 PA Бучава : 71d B Список на пакување : 1x 16 ”вентилатор на цевки за цилиндри. брза испорака, конкурентна цена. Лесен за употреба и одржување. Апликација : нуди долга употреба во хотели, хотел Кујна, игралиште, трговски центри, шипки, итн. Лесна тежина за брза и лесна инсталација. Супериорен кондензатор, мек почеток. Долга трајна и цврста метална рамка за стабилна ефикасност, низок шум, помалку вибрации. Неговите работно коло и лопати се со голема отпорност на запаливост. Преносен и практичен со рачка. Заштитна стража за навивачи : Две капаци со висока густина за да се обезбеди индустриски мобилен вентилатор кој работи континуирано. Лесна тежина за брза и лесна инсталација. Температура, заштеда на енергија и стабилна работа. Заштитен стража на вентилаторот : две капаци со висока густина за да се обезбеди индустриски мобилен вентилатор кој работи континуирано.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.33

Вентилаторот на металниот радијатор се вклопува во случајот 590 SM Серија II Backhoetech Податоци : 9 Fan Blade Metal Fan, O

DEN 1278.40

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

DEN 422.40

16 "инч S Blade Slim Electric Electric Radiator Fan Puller Висока електричен мотор 3200 cfm 16" инчен S Blade тенок електричен радијатор�

DEN 607.84

Компатибилен со Крајслер, epип и многу други Замена : Chrysler : 68197298 AB 68205996 AB 68205996 AC, Parts Link : CH3115179 CH3115180, Опис н�

DEN 732.80

Еден нов замена Кубота радијатор Fantech Податоци : 8 ФАН за пластика на сечилото, ОД : 15,59 "(396мм) Кубота Дел # 34

DEN 910.40

Замена за 20082014 година Mitsubishi Lancer Ако има некој проблем по приемот, ве молиме контактирајте не и ние мора д

DEN 987.20

【Број на дел】 30101522 【Апликација】 Компатибилен со SPAL VA10AP50 / C61 A 【Гаранција】 1 година 【Број на дел】 30101522

DEN 15187.36

Идеална замена Ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот беше прецизно инженерско за да одго

DEN 1119.84

20032003 Голф GTI 1 Тип на вентилатор : единечни обожаватели.8 L Автоматски менувач 20032006 TT BASE L4 1...

DEN 348.64

Замена : Hyundai : 253803 Q280 253803 Q280, Parts Link : KI3115135, Опис на артикалот : вентилатор за ладење, тип на единица : Hyundai, Shr

DEN 1.00

Дорман 620438 A / C Кондензатор за ладење на вентилаторот Собрание на вентилаторот на кондензаторот Собрани

DEN 1018.72

(ОЕ бр.) : 163630 T040 163630 T040 Електронски мотор за ладење Ве молиме контактирајте не ако имате какви било праша�

DEN 0.67

Точно одговара на OEM# : 15976889 и Parts Link# : GM3112109 Ги исполнува или надминува точката w / воздухот, видете белешки

DEN 1553.60

Име на дел : Ладење на сечилото на вентилаторот Број на дел : 1136600290 8944624940 Погодни за багерот Хитачи EX1002 EX12

DEN 2654.88

Комплетен пакет склопот е дизајниран со исти материјали и компоненти како оригиналниот дел Економично