.

.

Попуст
EX MAG AMC Schneider P16 Diecast Model Полу -патека

EX MAG AMC Schneider P16 Diecast Model Полу -патека

DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Работни патеки, тркала. 1 : 43 Скала. 11 см. Работни патеки, тркала. 1 : 43 Скала. 11 см. AMC Schneider P16 (1 ERE GRDI - Mettet Belgium 1940) (1 : 43 Scale by Ex Mag Ex05) Овој AMC Schneider P16 (1 ERE GRDI - METTET BELGIUM 1940) Diecast Model Half Track Artication Chains Protections, Wheels. Ита изработена од екс -скала и 1 : 43 скала (приближно 11 см / 4,3in долго).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 288.00

1 : 87 Скала историски резервоар Должина : 2,76 инчи Ширина : 0,87 инчи Се обликува целосно во пластика за да се

DEN 1.67

Фантастичен подарок за семејства / пријатели Материјал : легура Големина (W x H) : приближно 13 x 7 x 5 cm / 5.12 x 2,7

DEN 264.00

Сосема нов и високо квалитетен модел на тешки резервоари Резервоарот модел ја исполнува вашата страст �