.

.

Попуст
Cole-Parmer AO-06805-07 TextLiner LDPE Површинска лагер, црна, 24 W; 40 '/ROLL

Cole-Parmer AO-06805-07 TextLiner LDPE Површинска лагер, црна, 24 W; 40 '/ROLL

DEN 2245.92

Количина на стоки
Достапно

Димензии на пакетот : 25 L x 9 H x 9 W (инчи). Тежина на пакет : 7 фунти. Земја на потекло : Тајван, провинција Кина. Број на дел : AO-06805-07. Димензии на пакетот : 25 L x 9 H x 9 W (инчи). Тежина на пакет : 7 фунти. Земја на потекло : Тајван, провинција Кина. Број на дел : AO-06805-07. Лабораториска опрема 40 стапки/ролна. Произведено од Кол-Пармер. Производи на бренд Cole-Parmer.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.33

2подносно ткиво и поли Бело 13 "x 18" 2подносно ткиво и поли Бело 13 "x 18" Tidi производи TID 917461 крпа, 2тил ткиво и п�

DEN 2.33

Ако имате какви било прашања за време на купувањето или користењето на производот, испратете е пошта во

DEN 1.67

Продаден како 25 еа / картон Зависи од повеќекратни крпи за сигурни перформанси Мала големина на случај з

DEN 1545.60

pls Осигурете се дека не ви пречи пред да купите Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не �

DEN 3.00

Корално руно Земја како етикетирана Грижете се за кожата, светлината и мекиот, мека и удобна...

DEN 367.84

Вистинска услуга за клиенти Ако некогаш имате какви било проблеми, не двоумете се да не контактирате...

DEN 7109.60

Ткаенината е апсорбирана, мека и удобна Природно меки, без бледнее, без лента Мека и пријателска со кожа�

DEN 5544.16

Големина : Бања крпа 140х70см, крпа : 36*74см Исклучителното работење е рамномерно и густо, држејќи се подалек

DEN 191.84

15,5 'x 12' се преклопени 25 броење пакет Додадете елегантен и персонализиран допир на која било забава, вече

DEN 2.00

1.100 листови / џамбо ролна, 25% повеќе листови (од водечкиот конкурент) , рефус крпи за чистење за еднократн

DEN 1175.20

Идеална примена за фарма / земјоделски средини Wypall L10 бришачите ги исполнуваат упатствата за ЕПА за содр

DEN 3.00

Ткиво и поли Жолта 13 "x 18" Ткиво и поли Жолта 13 "x 18" Tidi производи TID 917404 крпа, 3пар ткиво и поли, жолто, 13 "x 18", п

DEN 0.67

Големината на нашата крпа за чистење за еднократна употреба е 9,8*9,8 инчи, а секоја ролна содржи 50 Листови,

DEN 540.96

Продаден како 900 / картон Чувствувајќи се како крпа Високо апсорбирачки Ниска лента Уникатно истегнувањ

DEN 2.67

Големина : 25x25x0 Можете да го користите дома, канцеларија, патување и така натаму за да се исчисти и да се �

DEN 2.00

Пакет со вредност 30 листови по ролна, 10,63 x 10,24 инчи.Еко пријателски 100% природно влакно, еколошки, биораз�

DEN 3.00

Продаден како 12 / картон Umамбо кујнски ролни со ролни со голем дел од чаршафи по ролна...

DEN 175.84

✅ Безбедно Строго ги следиме Меѓународните стандарди : FDA (VCRP), стерилизација на CNAS ✅ висок квалитет со

DEN 223.84

Тие ќе ви помогнат лесно и лесно да правите домашни работи лесно, удобно за следната употреба...

DEN 1.33

Кимберли Кларк 13254 Кленекс Скотфолд хартиени крпи, 9 2 / 5 x 12 2 / 5, бело, 120 / пакет, 25 пакувања / картон...

DEN 1388.80

За еднократна употреба бела рачна крпа за сушење раце и бришење мијалник и контра површини чисти...

DEN 159.20

Тие се одлични за чистење на прозорци, уреди, контра врвови, подови, мебел за палуби автомобилски ентери�