.

.

Попуст
Lorvies за еднократно торбички за намирници сини и бели октопод преклопување на големи канти за складирање корпи за торбичка за шопинг тота

Lorvies за еднократно торбички за намирници сини и бели октопод преклопување на големи канти за складирање корпи за торбичка

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Оксфордска крпа.4 во / 56 x 29 x 32 cm, со цврста лента за раце. Материјал за миење. Чувајте ги склопените кеси за купување во чантата и автомобилот за итни случаи или активности на отворено. CHIC Надграден тоте : Дополнителни рачки за носење може да се држат во вашата рака или да се одморат на подлактицата, држејќи ги рацете слободни додека купувате. Преклопните вреќи за намирници што можат да се користат се добро конструирани и издржливи. Големина - 22,0 x 12,6 x 11. Засилените рачки и полесно за транспорт на тотеците долго време ги засилија рачките за носење. Изберете модерен и еколошки начин за заштита на нашата земја. Нема затворање на затворање. Одлична алтернатива за пластични кеси со единечна употреба, кои честопати не се рециклираат и честопати ги загадуваат патиштата и другите јавни места. Нема затворање на затворање. Одлична алтернатива за пластични кеси со единечна употреба, кои честопати не се рециклираат и честопати ги загадуваат патиштата и другите јавни места. Торбите лесно се вклопуваат во стандардна количка и остануваат исправени за лесно пакување на намирници на исходот. Големина - 22,0 x 12,6 x 11. Кога не сте во употреба, само извадете ја заградата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 417.60

Лесно е да се исчисти, само избришете го со влажен сунѓер или крпа Цврстите меки рачки од обете страни се

DEN 1.67

Совршено мултифункционално решение за складирање за секоја просторија во домот Искрено се надевам дек

DEN 0.33

Чувајте ги склопените кеси за купување во чантата и автомобилот за итни случаи или активности на отворе

DEN 79.84

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 79.84

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : 16x16cm / склопена големина : 6,3 x 6,3 инчи Карактеристики : Едо

DEN 209.60

Преклопните вреќи за намирници што можат да се користат се добро конструирани и издржливи...

DEN 307.20

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : 16x16cm / склопена големина : 6,3 x 6,3 инчи Карактеристики : Едо

DEN 0.67

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 79.84

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 0.67

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 0.67

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : 16x16cm / склопена големина : 6,3 x 6,3 инчи Карактеристики : Едо

DEN 79.84

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 2.33

Тие се совршен додаток на расадници, семејни канцеларии, простории за уметност и занаети или боја во кој

DEN 1.00

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : 16x16cm / склопена големина : 6,3 x 6,3 инчи Карактеристики : Едо

DEN 2.33

Торбите лесно се вклопуваат во стандардна количка и остануваат исправени за лесно пакување на намирниц