.

.

Попуст
Yokive 20 компјутери М2 растојанија, месинг хексадецимален парчиња ореви, одржувајте ја висината конзистентна, одлична за матична плоча, табла за кола, електроника

Yokive 20 компјутери М2 растојанија, месинг хексадецимален парчиња ореви, одржувајте ја висината конзистентна, одлична за матична

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Повеќенаменски - Нашите растојанија се користат во компјутери, компјутерски случаи, склопување на табли и други електронски полиња. Сигурен материјал - растојанијата се изработени од месинг материјал, имаат предности во однос на пластичните растојанија, не 'рѓаат, издржливи, стабилни и еднократно. Просторите на PCB играат улога на поддршка, изолација и прицврстување во употребата.Повеќенаменски - Нашите растојанија се користат во компјутери, компјутерски случаи, склопување на табли и други електронски полиња. Просторите на PCB играат улога на поддршка, изолација и прицврстување во употребата. Специјално дизајниран - специјално дизајниран да го задржи ПЦБ на конзистентна висина и да го спречи да се наведнува, извртува и кратки спојки. Специјално дизајнирано - специјално дизајниран да го задржи PCB на конзистентна висина и да го спречи да се свиткува, извртува и кратки спојки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3391.84

Се користи за да се одржат две компоненти на дадено растојание едни од други Тој е спроводлив, се спроти�

DEN 1.00

120 парчиња месинг хексадецимален отпад 304 навртки од не'рѓосувачки челик Поставете PCB табла за завртки з�

DEN 167.36

Ова е опционален CRC 0,25мм задно возење со висина на возење, и е наменет за употреба со CRC Gen X и Gen X 10...

DEN 1238.40

Сигурен материјал завртките за отпуштање се изработени од најлон материјал, имаат предности во однос н

DEN 0.33

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Ништо Стил на глава : Ништо Материјал : месинг...

DEN 127.84

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 1,65 " Ширина на пакетот : 2,46" Package Height : 1.43"...

DEN 1.33

Лесен за инсталирање : Комплетот за исклучување е многу корисно мали алатки, тие се многу лесни за инста�

DEN 3.00

Име на производот : Стоу хексагонален растојание; Големина на женска нишка : М3 Севкупна големина (прибли

DEN 3775.84

3 / 8 круг Растојанија Алуминиумска легура #2011 (или еквивален) 3 / 8 круг Растојанија Алуминиумска легура #201

DEN 285.92

Големина : М3; Должина : 30мм Снабдувања на DIY : Метал Тип на завртка : Завртки за растојание Стил на глава : П

DEN 0.33

Нето тежина : 42g (пезос neto : 42g Не сите матични плочи ќе можат да бидат во можност Прикачете се со сите дост�

DEN 119.36

Име на производот : Хекс распрскувач за отпуштање; нишка Дија (А) : (М4) 4мм машко до женско Должина на машка

DEN 77.12

Должина : 3 / 4 " Облик : круг ОД : 1 / 2" ID : 0,166 " Должина : 3 / 4" Облик : круг OD : 1 / 2 " ID : 0.166" 8x3 / 4 #1 / 2 тркалезен расто

DEN 1115.20

Име на производот : Хексагонален навојна пропаста; Големина на низата : М2 Должина на низата : 6мм / 0,24 "; Д�

DEN 2.67

Нето тежина : 79g; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) X HEX STAINFOFT SPACER Материјал : најлон Ширина на хексадецимација (�

DEN 1012.80

Снабдување со DIY : Електрични Број на модел : / Е прилагодено : да Димензии : М218 Снабдување со DIY : Електрич

DEN 616.16

Завртките можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби Направено од висококвалитетен месинг мате

DEN 644.80

А) : 7мм (0,276 "); Теч на темата : 0,7мм (0,028") (largezza (A) : 7mm (0,276 ''); Passo Della Filettatura : 0,7mm (0,028 '') Модел : M4 x 25mm; Главна боја :

DEN 555.20

Е прилагодено : да Број на модел : 7 (надворешно)3 (внатрешно)17 (висина) Снабдување со DIY : Електрични...

DEN 166.88

Нуркање на палецот орев 1050pcs / многу бело црно најловно сноп M2 m2.5 m3 m4l+6 машки до женски најлон пластичен р�